Pansiyon Tipi
Konaklama Tipi
Arama Sonucu: 1 Tur
Prag Turu
Prag Turu Türk Havayolları ile 3 Gece 4 Gün
Prag Turu Türk Havayolları ile 3 Gec...
30.09.2021 - 23.12.2021 tarihleri arasında 26 tur İstanbul - Prag 3 ve 4 Yıldız Oteller Oda Kahvaltı

Türk Havayollar...

3 Gece 4 Gün
Türk Havayolları
349.00EUR
Sayfa Boyutu
1 sonuçtan 1 - 1 tanesi görüntüleniyor

Hikayelerden fırlamış, Masal şehir Prag, Klasik müzik ve şinitzelin memleketi Viyana, Tuna'nın ayırdığı fakat bütün olarak çok güzel Budapeşte... Birbirinden güzel şehirleri ile Orta Avrupa Turlarımız Siz Değerli Misafirlerimize En Uygun Fiyatlar ile Sunulmaktadır. Wtatil Orta Avrupa Turu Ekonomik Fiyatlar, Erken Rezervasyon Fırsatları ve Kesin Hareket Tarihleri ile Her Hafta Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor.

 

Orta Avrupa Turlarında Neden Wtatil.com ?

* İşinde uzman, severek yapan, Orta Avrupa'yı ve otelleri görmüş seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik Orta Avrupa turlarımız, Orta Avrupa operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden Orta Avrupa turlarının en iyi rehberleri Wtatil.com bünyesindedir.

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız Orta Avrupa turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

* Bu arada Orta Avrupa turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

Orta Avrupa Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce Orta Avrupa ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

Orta Avrupa Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

Call Center