RegisterRemind My Password
Sign in
Home>Dubai Turları
Tour Found

Dubai Turları

Sort by :

Uçsuz bucaksız çölleri ve gökdelenleri ile Dubai Turlarımız Siz Değerli Misafirlerimize En Uygun Fiyatlar ile Sunulmaktadır. Wtatil Dubai Turu Ekonomik Fiyatlar, Erken Rezervasyon Fırsatları ve Kesin Hareket Tarihleri ile Her Hafta Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor.

 

Dubai Turlarında Neden Wtatil.com ?

* İşinde uzman, severek yapan, Dubai'yi ve otelleri görmüş seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik Dubai turlarımız, Dubai operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden Dubai turlarının en iyi rehberleri Wtatil.com bünyesindedir.

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız Dubai turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

* Bu arada Dubai turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

Dubai Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce Dubai ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

Dubai Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

Devamı
Wtatil.com | Call Center
Click To Call