Pansiyon Tipi
Konaklama Tipi
Arama Sonucu: 1 Tur
Gerçekleşen Turlar
Ramazan Bayramı Özel
Roma Turu Türk Hava Yolları İle Ramazan Bayramı Özel 3 Gece (FCO - FCO)
Roma Turu Türk Hava Yolları İle Rama...
İstanbul - Roma 4* Oteller Oda Kahvaltı

3 Gece 4 Gün
Türk Havayolları
649.00EUR
Sayfa Boyutu
1 sonuçtan 1 - 1 tanesi görüntüleniyor

Ramazan Bayramı hangi gün? Ramazan Bayramı ne zaman? Ramazan Bayramı tatili gibi araştırmalar yapmaya başladıysanız kesinlikle sizin güzel bir tatile ihtiyacınız var.

Roma, Floransa, Venedik'li italya turları mı? Barselona, Madrid, Valensiya'lı İspanya turu mu? Paris Amsterdam Brüksel’li Benelux turu mu? Belgrad, Saraybosna, Budva’lı Balkan Turu mu? Yoksa Rodos, Malta, Maldivler gibi Yurtdışında Denize girilebilecek yerler mi?

Ramazan Bayramı Tatilinde Ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmet ile Yurtdışı Turlarımızdan dilediğinize gönül rahatlığı ile online rezervasyon yaptırabiliriz.

 

 

Ramazan Bayramı Turlarında Neden Wtatil.com ?

 

* İşinde uzman, işini severek yapan, seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

 

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetlerimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik Ramazan Bayramı Yurtdışı turlarımız, operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

 

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden Ramazan Bayramı Turlarımızı en iyi rehberlerimiz ile organize ederiz.

 

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız Ramazan Bayramı turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

 

* Bu arada Ramazan Bayramı Yurtdışı turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

 

Ramazan Bayramı Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce operasyon ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

 

Ramazan Bayramı Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

 

Call Center