Pansiyon Tipi
Konaklama Tipi
Arama Sonucu: 1 Tur
Elegant Avrupa Turu
Elegant Avrupa Turu Anadolu Jet 7 Gece
Elegant Avrupa Turu Anadolu Jet 7 Ge...
Gidiş : 21.03.2022 Dönüş : 28.03.2022 İstanbul - Milano 3* & 4* Oteller Oda Kahvaltı

Anadolu Jet ile
Elegant Av...

7 Gece 8 Gün
Anadolu Jet
499.00EUR
Sayfa Boyutu
1 sonuçtan 1 - 1 tanesi görüntüleniyor

Dünya'nın en eski metropollerinden Roma, Dantel gibi özenle örülmüş gibi Floransa, Gondolların memleketi Venedik, Modanın başkenti Milano, Vezüv Yanardağının şehirleri Napoli ve Pompei, Aşkın dışa vurumu Portofino, Cenova, Yamuk Kulesi ile Pisa,  Adı konulmaz Siena... Birbirinden güzel şehirleri ile İtalya Turlarımız Siz Değerli Misafirlerimize En Uygun Fiyatlar ile Sunulmaktadır. Wtatil İtalya Turu Ekonomik Fiyatlar, Erken Rezervasyon Fırsatları ve Kesin Hareket Tarihleri ile Her Hafta Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor.

 

İtalya Turlarında Neden Wtatil.com ?

* İşinde uzman, severek yapan, İtalya'yı ve otelleri görmüş seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik italya turlarımız, italya operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden italya turlarının en iyi rehberleri Wtatil.com bünyesindedir.

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız İtalya turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

* Bu arada İtalya turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

İtalya Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce İtalya ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

İtalya Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

Call Center