Pansiyon Tipi
Konaklama Tipi
Arama Sonucu: 1 Tur
Belgrad (1) - Saraybosna (1) - Trebinje (1) - İşkodra (1) - Üsküp (1) - Ohrid (1) 6 Gece 4* Oteller’de Konaklamalar Lux Otobüsler ile
Otobüs ile Büyük Balkanlar 9 Ülke Ekstra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil !
Otobüs ile Büyük Balkanlar 9 Ülke Ek...
Gidiş : 15.08.2021 Dönüş : 22.08.2021 İstanbul - Belgrad 4* Balkan Otelleri Combo OHRİD TEKNE TURU DAHİL! , MAKEDON G...
7 Gece 8 Gün
Otobüs
299.00EUR
Sayfa Boyutu
1 sonuçtan 1 - 1 tanesi görüntüleniyor

Osmanlı İmparatorluğunun yıllarca hüküm sürdüğü, Hem bize, hem Avrupai, hemde kendine has kültürleri ile iç içe geçmiş birbirinden güzel ülkeler... 

Avrupa'nın tam ortasındaki Belgrad, Yemyeşil Saraybosna, Köprüsü ile meşhur Mostar, Adriyatiğin incisi Dubrovnik, Budva ve Kotor, Büyüyen Arnavutluk'un Kalbi Tiran, Makedonya'nın incisi Ohrid, Türk Çarşısı ile Üsküp, Murat Hüdavendigar'ı ile Kosova'da Priştine ve Prizren. Kıscası Tüm Balkan Turlarımız Siz Değerli Misafirlerimize En Uygun Fiyatlar ile Sunulmaktadır. Wtatil Balkan Turu Ekonomik Fiyatlar, Erken Rezervasyon Fırsatları ve Kesin Hareket Tarihleri ile Her Hafta Otobüslü Balkan Turları ve Uçaklı Vizesiz Balkan Turları olarak Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor.

 

Balkan Turlarında Neden Wtatil.com ?

* İşinde uzman, severek yapan, Balkanları ve otelleri görmüş seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik Balkan turlarımız, Balkan operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden Balkan Turlarının en iyi rehberleri Wtatil.com bünyesindedir.

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız Balkan turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

* Bu arada Balkan turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

Balkan Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce Balkan ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

Balkan Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

Call Center