Pansiyon Tipi
Konaklama Tipi
Arama Sonucu: 1 Tur
Şok Promosyon Tayland Turu
Bangkok Pattaya Phuket Turları Mahan Havayolları ile 2020
Bangkok Pattaya Phuket Turları Mahan...
12.03.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında 43 tur İstanbul - Bangkok 3*-4* Hoteller BKK-PTY-HKT Oda Kahvaltı

Mahan Havayolları ile

7 Gece 9 Gün
Mahan Havayolları
799.00EUR
Sayfa Boyutu
1 sonuçtan 1 - 1 tanesi görüntüleniyor

19 Mayıs hangi gün? 19 Mayıs ne zaman? 19 Mayıs tatili gibi araştırmalar yapmaya başladıysanız kesinlikle sizin güzel bir tatile ihtiyacınız var.

Roma, Floransa, Venedik'li italya turları mı? Barselona, Madrid, Valensiya'lı İspanya turu mu? Yoksa Rodos, Malta, Maldivler gibi Yurtdışında Denize girelebilecek yerler mi?

19 Mayıs Tatilinde Ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmet ile Yurtdışı Turlarımızdan dilediğinize gönül rahatlığı ile online rezervasyon yaptırabiliriz.

 

 

19 Mayıs Turlarında Neden Wtatil.com ?

 

* İşinde uzman, işini severek yapan, seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

 

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetlerimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik 19 Mayıs Yurtdışı turlarımız, operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

 

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden 19 Mayıs Turlarımızı en iyi rehberlerimiz ile organize ederiz.

 

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız 19 Mayıs turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

 

* Bu arada 19 Mayıs Yurtdışı turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

 

19 Mayıs Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce operasyon ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

 

19 Mayıs Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

 

Call Center