Fiyat
299
799
Pansiyon Tipi
Konaklama Tipi
Arama Sonucu: 3 Tur
Şok Promosyon Tayland Turu
Bangkok Pattaya Phuket Turları Mahan Havayolları ile 2020
Bangkok Pattaya Phuket Turları Mahan...
30.10.2020 - 31.12.2021 tarihleri arasında 62 tur İstanbul - Bangkok 3*-4* Hoteller BKK-PTY-HKT Oda Kahvaltı

Mahan Havayolları ile

7 Gece 9 Gün
Mahan Havayolları
799.00EUR
Süper Promosyon Tayland Turu
Bangkok Pattaya Turları 2020 / Mahan Havayolları İle
Bangkok Pattaya Turları 2020 / Mahan...
01.11.2020 - 26.12.2021 tarihleri arasında 61 tur İstanbul - Bangkok 3* 4* ve 5* Oteller Oda Kahvaltı Mahan Havayolları ile
5 Gece 7 Gün
Uçak
399.00EUR
Gerçekleşen Turlar
Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Air Serbia Havayolları ile
Belgrad Turu 3 Gece 4 Gün Air Serbia...
İstanbul - Belgrad 3-4-5 Yıldız Oteller vb. Oda Kahvaltı

Air Serbia ile tercih edilecek 3...

3 Gece 4 Gün
Air Serbia
299.00EUR
Sayfa Boyutu
3 sonuçtan 1 - 3 tanesi görüntüleniyor

1 Mayıs hangi gün? 1 Mayıs ne zaman? 1 Mayıs tatili gibi araştırmalar yapmaya başladıysanız kesinlikle sizin güzel bir tatile ihtiyacınız var.

Roma, Floransa, Venedik'li italya turları mı? Barselona, Madrid, Valensiya'lı İspanya turu mu? Yoksa Rodos, Malta, Maldivler gibi Yurtdışında Denize girelebilecek yerler mi? Yada Küba Havana 1 Mayıs Mitingi mi?

1 Mayıs Tatilinde Ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmet ile Yurtdışı Turlarımızdan dilediğinize gönül rahatlığı ile online rezervasyon yaptırabiliriz.

 

 

1 Mayıs Turlarında Neden Wtatil.com ?

 

* İşinde uzman, işini severek yapan, seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

 

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetlerimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik 1 Mayıs Yurtdışı turlarımız, operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

 

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden 1 Mayıs Turlarımızı en iyi rehberlerimiz ile organize ederiz.

 

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız 1 Mayıs turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

 

* Bu arada 1 Mayıs Yurtdışı turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

 

1 Mayıs Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce operasyon ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

 

1 Mayıs Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

 

Call Center