Zürih Bern Cenevre Turu THY ile 3 Gece 4 Gün Ramazan Bayramı Özel Tüm Çevre Gezileri Dahil Zürih - İstanbul

Türk Havayolları ile
3 Gece 4 Gün

4* Oteller
Yetişkin FiyatlarıÇocuk Fiyatları
Tek Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:1049 EURİki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:849 EURÜç Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:849 EUR
0 - 2 Yaş:0 EUR2 - 12 Yaş:0 EUR12 - Yaş:0 EUR
* 0 - 12 yaş çocuk fiyatları yataksızdır.

İsviçre Turu
Ramazan Bayramı Özel
Tüm Çevre Gezileri Dahil

1.Gün

İSTANBUL – ZÜRİH

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde 09:00'da Türk Havayolları Kontuarı önünde Buluşma. Check-in İşlemlerinin ardından TK 1921 sefer sayılı Türk Havayolları tarifeli seferi ile saat 11:50'de Zürih’e Hareket. Saat 14:00'da Zurih ‘e Varış. Varışımızın ardından Pasaport kontrolünü takiben bizi bekleyen otobüslerimiz ile Panoramik Şehir turumuz başlamaktadır. İsviçre'nin en büyük kentine varışımızı takiben panoramik şehir turumuzda FIFA merkezi, şehrin tarihi merkezi olan Lindenhof, şehrin adını aldığı Zürih Gölü, Saat Kulesi, 12. Yüzyıldan kalma Zürih Katedrali görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından  Luzern Turuna katılıyoruz. Ünlü şair Alexander Dumas’ın “İsviçre bir istiridye ise Luzern onun içindeki incidir” dediği Luzern’e geçiyoruz. Kuğuların yüzdüğü gölde 1333 yılında tahtadan yapılmış sardunyalarla süslü, üzerinde 100’e yakın yağlı boya resmin sergilendiği Chapel Köprüsü, , Fransız Devrimi sırasında hayatlarını kaybeden İsviçreli paralı askerler anısına tasarlanmış mızrak yarası almış aslan figürlü heykel, son olarak Reuss Nehri görülecek yer arasındadır.Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme Otelimizde.

2.Gün

ZÜRİH – BERN -  CENEVRE

Sabah Kahvaltısının ardından Bern’e hareket. Keyifli bir yolculuk sonrası Unesco tarafından Dünya Mirası listesine alınmış olan Orta Çağ izlerini taşıyan Bern şehir merkezine varış. Takiben Bern şehir turumuza başlıyoruz. Saat kulesi, Avrupa’nın en büyük kapalı alışveriş alanı olarak adlandırılan eski şehir, Einstein'ın Evi, Tarih Müzesi, Parlemento binası ve meydanı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Meşhur faytonlar ile tur yapabilirsiniz. Bern Kenti'nin değişik yerlerine yayılmış 100'ün üzerinde fıskiye vardır. Bunların her biri şehrin tarihinde yatan bir olayı ve kahramanını anlatır. Tur bitiminde Cenevre’ye hareket.Varışı takiben Cenevre panoramik şehir turu.Bu turumuzda Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Birleşmiş Milletler ve Kızılhaç binaları, Notre Dame ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve Geceleme Cenevre'de otelimizde.

3.Gün

CENEVRE

Sabah Kahvaltısının ardından  rehberimizin belirteceği saatte Lozan- Ouchy- Montrö ve Chillon Şatosu turu için otelimizden hareket ediyoruz. 1923 yılında Barış Antlaşmasının imzalandığı İsviçre'nin kültürel başkenti Lozan, şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu (Dışarıdan) bu tam günlük turumuzda görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme Otelimizde.

4.Gün

CENEVRE - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve ardından Cenevre Havalimanına hareket. Türk Havayolları tarifeli seferi TK 1910 ile 18:45 İstanbul Havalimanına hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından Istanbul Havalimanına saat 22:45 varış ve turumuzun sonu… Bir sonraki seyahatlerinizde tekrar görüşmek dileği ile.

Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(İstanbul HL)-ZURİH(ZRH)/CENEVRE(GVA) -İstanbul(İstanbul HL)- arası uçak
 • Zurih ve Cenevre panoramik şehir turları,
 • Programda belirtilen tüm çevre gezileri
 • Zurih, Cenevre arası transfer
 • 4* oteller kategorisinde 3 gece konaklama,
 • Sabah kahvaltıları,
 • Alan- Otel- Alan transferleri,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

 

 

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                         : 150.-TL
 • Vize Ücreti İstanbul                                  : 150.-Eur
 • Vize ücreti izmir Ankara                        : 170.-Eur
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)        : 15.-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)       : 30.-Eur
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Şehir ve otel vergileri
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Opsiyonel turlar İptal Güvence Paketi : 50.-Eur (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihine 10 gün iş günü kalana kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)
Call Center