Vize Dahil Dubai Turu Çevre Gezileri ve Ekstra Turlar Dahil Y.P. Dubai - İstanbul Havalimanı

Vize Dahil Dubai Turu Emirates Havayolları ile
Yarım Pansiyon, Ekstra Turlar ve Çevre Gezileri Dahil

21 Eylül 2021 - 12 Ekim 2021 - 28 Ekim 2021
Tarihleri Hareketli

1.Gün

İSTANBUL – DUBAİ

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat öncesi itibarı ile gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları ‘nın EK118 sefer sayılı uçuşu ile 23:20 ‘de Dubai ‘ye hareket ediyoruz.

2.Gün

DUBAİ – (Öğle Yemekli Eski & Yeni Dubai Şehir Turu)

Yerel saatle 04:50 ‘de Dubai’ye varışımız ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile öğle yemekli Eski & Yeni Dubai Şehir Turu programımız için hareket ediyoruz. Petrol öncesi ve sonrası Dubai ‘yi gözlemleyebileceğimiz turumuzda ilk olarak, Dubai ‘nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesi ‘ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarını ziyaret ediyoruz. Ardından Abra adı verilen Dubai’nin geleneksel teknesine biniyor, dünyaca ünlü markaların imitasyon ürünlerinin bulunduğu Dubai ‘deki ekonomik alışveriş bölgelerinden biri olan Altın ve Baharat çarşısına doğru yola çıkıyoruz. Lokal restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından turumuza Sheikh Sarayı bahçesinde fotoğraf molası ile devam ediyoruz. Sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden biri olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ziyaret ediyoruz. Devamında Dünyaca ünlü Palmiye Adası ve muhteşem yapıları ile şehrin turistik merkezlerinden birisi olan Dubai Marina (Yat Limanı ve Marina Walk) görülecektir. Turumuzun ardından otele transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

3.Gün

DUBAİ – (Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu)

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Akşam saatlerinde, Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu programımız için hareket ediyoruz. Turumuzda ilk olarak, Dünya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Dubai Mall ziyaret edilecektir. Ardından ışık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izledikten sonra 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı göreceğiz. Sonrasında iki kez Guinness Rekorlar Ödülü’nü kazanan, lazer ve ateş ile desteklenen su gösterisini ve projeksiyon yansıtmasını izlemek için, alışveriş ve eğlence merkezi Festival City ‘ye hareket edilecek ve kısa serbest zaman sunulacaktır. Tur, açık büfe servis edilecek ve soft içeceklerin dahil olduğu akşam yemeği eşliğinde, Dubai ‘nin ışıkları altındaki güzelliğini farklı açılardan gözlemleme imkanına sahip olacağımız tekne gezimiz ile tamamlanacaktır. Tur sonrası otele transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

4.Gün

DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zamanda deniz & güneş ve kumun tadını çıkartabilir, otel aktivitelerinden yararlanabilirsiniz ve rehberimize danışarak kişisel aktivitelere katılabilirsiniz. Otelde tercihinize göre yarım pansiyon konseptindeki öğle veya akşam yemeğini alabilirsiniz.

5.Gün

DUBAİ – (Akşam Yemekli Çöl Safari Turu)

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Bu serbest zamanda deniz & güneş ve kumun tadını çıkartabilir ve otel aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Öğleden sonra Çöl Safari Turu (BBQ & Akşam Yemeği ve Soft içecekler dahil) programımız için hareket ediyoruz. Turumuzda 4x4 Jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayıp, gün batımı eşliğinde fotoğraf molası vereceğiz. Yapacağımız çöl safarinin hemen ardından Bedevi kampına hareket edeceğiz. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

6.Gün

DUBAİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemlerinin ardından İstanbul’a gerçekleşecek olan dönüş uçuşumuz için Dubai Havalimanı ‘na transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları ‘nın FZ121 sefer sayılı uçuşu ile 14:20 ‘de İstanbul ‘a hareket ediyoruz. TSİ 17:55 ‘de İstanbul Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Dahil Olan Hizmetler :

 • Emirates Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul HL (IST) - Dubai (DXB) - İstanbul HL (IST) uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 • Uçak içi ikramlar,
 • Tercih edeceğiniz otelin standart oda kategorisinde toplam 4 gece oda & kahvaltı konaklamalar
 • Türkçe rehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce lokal rehberlik hizmeti sunulacaktır)
 • Eski & Yeni Dubai Şehir Turu – Öğle Yemeği Dahil
 • Akşam Yemekli Dubai Fenomenleri ve Dhow Cruise Tekne Turu
 • Çöl Safari Turu – BBQ & Akşam Yemeği ve Soft İçecekler Dahil
 • 85 Euro bedelindeki Dubai Vizesi (Paket tur seyahat sürecince geçerlidir ve tek girişlidir. Vize geçerlilik süresi uzatılamaz)
  (Yeşil pasaport sahibi ve vizeden muaf misafirlerimiz, “Vize Dahil Kampanyası” haklarını serbest zamanda katılabilecekleri ekstra tur ve aktiviteler seçeneklerinden birine ücretsiz katılarak kullanabileceklerdir.)
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
   

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL)
 • Covid-19 kapsamlı zorunlu multi risk seyahat güvence paketi (kişi başı 20 Euro)
 • Uçak içi ikramlar
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Turlar esnasında ziyaret edilecek müze ve ören yerleri giriş ücretleri,
 • Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 2€-4€ olan konaklama vergileridir.)
 • Dubai ‘ye gidişte ve dönüşte yerel otoriteler tarafından talep edilen Covid-19 PCR testi

 

Call Center