Sömestre Özel Qatar Havayolları ile Phuket Turu Phuket - İstanbul Sömestre Özel Qatar Havayolları ile 5 Gece Konaklamalı

Sömestre Özel Qatar Havayolları ile Phuket Turu

1.Gün

İstanbul - Doha – Phuket

Sabiha Gökçen Havalimanı Dıs Hatlar gidiş terminali önünde 10:00’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Qatar Havayollarının  QR 244 sefer sayılı tarifeli ucuşu  ile saat 13:15'de Doha’ya hareket. Yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuk sonrası Doha Havalimanına varış. Ardından Qatar Havayollarının QR 842 sefer sayılı tarifeli ucuşu  ile saat 20:15’de Phuket’e hareket. Geceleme Uçakta. 

2.Gün

Bangkok – Phuket

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:05’te Phuket Uluslararası Havalimanına varış. Ülkeye giriş işlemlerimizin ardından otelimize transfer. Gecelememiz, otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz Açık büfe olarak sunulacak akşam yemekli Fantasea Show turumuza katılabilirler.

 

Extra Tur : Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli) Kişi Başı : 80 USD     
Phuket`in en meşhur kabare gösterisine hazır olun! Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale yapan dansçılar, akrobasi, özel efektler, 30 fil ile yapılan görkemli gösterisi ve Thai Kültürü`nün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçilerini büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz

3.Gün

Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz düzenlenecek öğle yemekli ve sınırsız alkolsüz içecekli James Bond Adası Turumuza katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

Extra Tur : James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli) Kişi Başı: 80 USD      
Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz.

4.Gün

Phuket

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Fil safarisi turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde

 

Extra Tur : Fil Safarisi Turu Kişi Başı : 40 USD    
Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari.

5.Gün

Phuket

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek tam günlük, öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turumuza katılabilirler. Gecelemeniz, otelinizde.

 

Extra Tur : Phi Phi Adası Turu Kişi Başı : 80 USD               
Tayland`ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket`in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don`a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio`nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay`de denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası`nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası`nda alıyoruz.

6.Gün

Phuket

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Tüm gün Deniz, Güneş, Kum yada Alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

7.Gün

Phuket - Doha- İstanbul 

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Phuket havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Qatar Havayolları
QR 843 sefer sayılı tarifeli ucusu  ile saat 10:00’da Doha’a hareket yerel saat ile 13:20’de Doha Havalimanına varış. Saat 14:15’de Qatar  Havayollarının QR 241sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket. Saat 19:00'da  Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

 

 

3* Hotel : Patong Lodge vb.

4* Hotel : Sleep With Me vb.

5* Hotel : Grand Mercure Patong vb.

Dahil Olan Hizmetler :

Qatar Havayolları ile IST-DOH-HKT / HKT-DOH-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri

Uçak içi ücretsiz ikramlar

Havalimanı vergisi

Phuket Havalimanı / Phuket Hotel / Phuket Havalimanı transferleri

Phuket’te 5 gece tercih edilecek otellerde kahvaltı dahil konaklamalar

Türkçe rehberlik hizmeti(grup sayısının 10 kişi ve üzeri olması durumunda)

 

Dahil Olmayan Hizmetler :

Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

Seyahat sağlık sigortası

Kişisel harcamalar

Call Center