Sharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Herşey Dahil Oteller Sharm El Sheikh - İstanbul

Türk Havayolları İle
Sharm El Sheikh Gidiş - Sharm El Sheikh Dönüş

Sharm El Sheikh
Türk Havayolları
5 Gece 6 Gün

1.Gün

İstanbul – Sharm El Sheikh

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Türk Havayolları kontuarı önünde saat 19:15’de buluşma. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Türk Havayolları  tarifeli uçuşu TK 700 ile saat 22:25’de Mısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 00:05’de varışımızın ardından otelimize hareket.

2.Gün

Sharm El Sheikh

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Ras Mohammed Tekne Gezisine katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur: Ras Mohammed Tekne Gezisi Tam Gün/Öğle Yemekli) 65Euro (Kişi Başı)

Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba dalış gerçekleştirebilirler.

3.Gün

Sharm El Sheikh

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Yıldızlar Altında Bedevi gecesi ve Deve Turuna katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur: Yıldızlar Altında Bedevi gecesi ve Deve Turu  75Eur (Kişi Başı) 

Sinai çölünde Deve yolculuğu ve Bedevi çayı, Geleneksel Bedevi akşam yemeği, Teleskop ile Yıldızlara ve gezegene bakma imkanı ile kaçırılmayak bir gün sizleri bekliyor

4.Gün

Sharm El Sheikh

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Aqua Park Turuna katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur: Aqua Park Turu 65Eur (Kişi Başı) + gün boyu alkolsüz içecek 15eur

(Perşembe ve Cuma Günleri düzenlenir)

17 Farklı kaydırağın bulunduğu aqua park’ta hız ve adrenalinin tadını çıkarabilirsiniz.

5.Gün

Sharm El Sheikh - İstanbul

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Çölde ATV/Buggy Safari Turuna katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde. Rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman sonrasında Sharm el Sheikh havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile saat 03:40’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 07:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuz da görüşmek dileğiyle

Ekstra Tur: Çölde ATV/Buggy Safari Turu 50Euro (Kişi Başı)

Macera ve adrenalin tutkunları için benzersiz bir deneyim. Çölü karış karış bilen profesyonel ekip liderlerimizi takip ederek çölün uçsuz bucaksız coğrafyasında hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gezi sizleri bekliyor. Çölde bir Bedevi kampı ziyareti ve kampta naneli çay ikramı fiyata dahildir. Gezimiz esnasında dilerseniz, önceden rehberimize bilgi vermek koşulu ile Kum Kayağı (Sand Surfing) aktivitesine ekstra ücret ödeyerek katılabilirsiniz..

Dahil Olan Hizmetler :

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni Havalimanı – Sharm El Sheikh – İstanbul Yeni Havalimanı Gidiş Dönüş Uçak Biletleri
 • Havalimanı Vergileri
 • Seçilen Otel Kategorisinde 5 Gece Her Şey Dahil Konsept Konaklamalar
 • Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                  : 150.-TL
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)   : 15.- $
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)   : 30.- $
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Şehir ve otel vergileri
 • Opsiyonel turlar

 

 

Mısır Kapı Vizesi : 18 Yaş altı misafirler, 45 yaş üstü misafirler Mısır’da havalimanında 55eur ödeyerek vize alabilmektedir.

Yeşil pasaportlu misafirlerimiz Vizeden Muaftır.

 

VİZESİZ GİRİŞ ŞARTLARI

SHARM EL SHEİKH VE TABA HAVALİMANI ÜZERİNDEN MISIR'A SEYAHAT EDEREK SHARM SHEİKH,DAHAB,NUWEİBA,TABA VE ST.CATHERİNE ŞEHİRLERİNDE KONAKLAYACAK TÜRK VATANDAŞLARININ AŞAĞIDA BELİRTİLEN ŞARTLAR ÇERÇEVESİNDE 15 GÜN İÇİN VİZESİZ OLARAK MISIR'A GİRİŞ YAPMALARI MÜMKÜNDÜR.

ŞARTLAR:

** YUKARIDA BAHSEDİLEN ŞEHİRLER İÇİN ÖNCEDEN YAPILMIŞ VE ÖDENMİŞ OTEL REZERVASYONLARI İLE SATIN ALINMIŞ GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ

** 2.000 DOLAR (İKİ BİN DOLAR) NAKİT PARA İBRAZI

** TÜRK VATANDAŞLARI İÇİN YUKARIDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER DIŞINDAKİ ŞEHİRLERE SEYAHAT TALEBİ DURUMUNDA VİZE ZORUNLULUĞU DEVAM ETMEKTEDİR

Call Center