Selanik Kavala Ve İskeçe Karnavalı Turu 2 Gece 3 Gün Selanik - İstanbul

Selanik Kavala Ve İskeçe Karnavalı Turu 2 Gece 3 Gün

Selanik Kavala Ve İskeçe Karnavalı Turu 2 Gece 3 Gün

1.Gün İstanbul’dan Hareket

Kadıköy Evlendirme Dairesi 21:00

Mecidiyeköy Eski Ali Samiyen Karşısı 21:30

İncirli Ömür Plaza Önü 22:00

Beylikdüzü Marmara Park Önü 22:30

Silivri Eski Kipa Önü 23:00

Yenice Aytemiz 23:30

Tekirdağ Namık Kemal Tesisleri 00:15

2.Gün Nea Karavali – Selanik – Sirtaki Gecesi

Belirtilen noktalardan misafirlerimizin alınmasının ardında İpsala sınır kapısına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. İpsala Sınır kapısına varışımızın ardından Türk gümrüğünde işlemlerimizi tamamlayıp free shop ta kısa bir mola veriyoruz. Mola sonrası yolumuza devam ediyor ve Meriç köprüsü üzerinden Yunanistan’a geçiş yapıyoruz. Yunanistan’a geçişimizin ardından gümrük işlemlerimizi yaptırıyor ve Nea Karavali’ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Nea Karavali’de verceğimiz kahvaltı molası sonrası Selanik’e doğru yolumuza devam ediyoruz . Selanik varışımızın ardından  şehir gezimizde, Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Atatürk’ün doğduğu ve yaşadığı evi ziyaret ediyoruz. Aya Sofya Kilisesi, Bey Hamamı, Hamza Bey Cami, Bedesten, Beyaz Kule, Döner Kule, Uluslararası Fuar alanını görüyoruz. Selanik’in kafeleri ve mağazaları ile meşhur Kordon Boyunda yürüyüş yapıp Aristotales meydanında verilecek serbest zaman ardından Büyük İskender heykelini görüp otelimize geçiyoruz. Otelimize yerleşme ardından serbest zaman. Akşam arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek Sirtaki ve Taverna Turuna katılabilirler.

Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Taverna Turuna katılabilirler. Taverna Turu kişi başı 45 euro.  ( Zengin fix menü ve 2 içki dahildir , menü deniz ürünleri ağırlıklıdır. Deniz ürünleri sevmeyen misafirlerimiz için alternatifler mevcuttur )

3.Gün Kavala İskeçe Gümülcine

 Sabah Otelde alınan kahvaltının ardından Kavala’ya doğru yola çıkıyoruz. Kavala’ya varışımızın ardından sırası ile ;  Panagia bölgesi , İmaret , Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi , Halil bey Medresesi ve Camii , Kavala limanı geziyor sonrasında iskeçe’ye doğru yolumuza devam ediyoruz. İskeçe ye varışımızın ardından  karnaval alanına yakın bir noktada rehberimizin bilgilendirmesi sonrasında serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğini serbest zaman esnasında çevrede ki restaurantlarda alabilirsiniz. Öğle vakitlerinde başlayacak karnaval geçişini izledikten sonra İskeçeden ayrılıp Gümülcine’ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Gümülcine’ye varışımızın ardından Tarihi Türk sokaklarını ve Çarşısını geziyor ve Çukur Kahvede Çay molası veriyoruz. Mola sonrası rehberimizin vereceği  saatte otobüste buluşarak . Türkiye’ye doğru dönüşe geçiyoruz . İlk olarak Yunan gümrüğünde pasaport işlemlerimizi yaptırıyor ve free shopta serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Meriç Köprüsü üzerinden Türkiye tarafına geçiyoruz. Türk gümrüğünde işlemlerimizi yaptırıp sonrasında istanbula doğru yolumuza devam ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.


Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Belirtilen Otellerde 1 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Rehberlik Hizmeti

Şehir Turları 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Şehir vergileri ve sınır geçiş ücretleri (5 euro) Araçta rehber tarafından toplanır

Ekstra taverna programı

Mola yerlerinde yapılan kişisel harcamalar

Kaptan Rehber bahşişleri 5 euro ( isteğe bağlı )

Call Center