Royal Antwerp & Fenerbahçe Maç Turu Amsterdam - Sabiha Gökçen

Anadolu Jet - Türk Havayolları Uçuşu ile
Sabiha Gökçen Havalimanı Hareket

3* ve 4* Oteller
Yetişkin FiyatlarıÇocuk Fiyatları
Tek Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:649 EURİki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:499 EURÜç Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:499 EUR
0 - 2 Yaş:0 EUR2 - 12 Yaş:0 EUR12 - Yaş:0 EUR
* 0 - 12 yaş çocuk fiyatları yataksızdır.

Royal Antwerp & Fenerbahçe Maç Turu
3 Gece 4 Gün

1.Gün

İstanbul - Amsterdam - Antwerp 04 Kasım 2021

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Anadolu Jet - Türk Hava Yolları tarifeli seferi TK7768 ile saat 10:50’de Amsterdam’a gerçekleşecek uçuşumuzun ardından 12:35’te Amsterdam Havalimanına varıyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz ve  Antwerp’e hareket ediyoruz. Otelimize varış ve odaların dağıtılmasından sonra serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte Maçın oynanacağı Bosuil Stadyumuna Hareket ediyoruz. Fenerbaçemize Başarılar!. Maç Bitimi Otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme Otelimizde.

2.Gün

Antwerp - Amsterdam 05 Kasım 2021

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Amsterdam’a hareket ediyoruz. Panoramik şehir turu ile Amsterdam programımız başlıyor. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ile  extra Amsterdam Kanallar gezisi gerçekleştiriyoruz. Amsterdam'a farklı açıdan bakmak isteyenler için üzeri cam olan teknelerle Amsterdam'ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli gezi sizi bekliyor. Geceleme otelinizde.

Amsterdam Kanal Turu Kişi Başı :25€

3.Gün

Amsterdam 06 Kasım 2021

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam ve Hollanda Trio turumuza katılabilirler. Turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise; Rotterdam, Delft, Den Haag göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Marken & Volendam ve Hollanda Trio Turu Kişi Başı 100€

4.Gün

Amsterdam - İstanbul 07 Kasım 2021

Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Anadolu Jet -Türk Hava Yolları tarifeli seferi TK7769 ile saat 13:35’te İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. 19:00’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW)-Amsterdam (AMS) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti 

Havalimanı vergileri

1 Gece Antwerp , 2 Gece Amsterdam Oda Kahvaltı Konaklamalar

Alan-otel-alan transferleri

Otel-Stadyum-Otel Transferleri

Panoramik Amsterdam Şehir turu

Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

TURSAB mesleki sorumluluk sigortası
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

Vize ücreti, servis bedeli Kişi Başı 140€

Seyahat sağlık sigortası Kişi Başı 15€

Öğle ve akşam yemekleri

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli Kişi Başı 50 TL

Müze ve ören yerleri girişleri

Maç Biletleri ( Satışa Açıldığında Bilgi Verilecektir)

Call Center