Phuket Turu Gulf Air ile Süper Promosyon – Sonbahar & Kış Dönemi Phuket - İstanbul

Gulf Air ile
Süper Promosyon
Sonbahar & Kış Dönemi

Phuket Turu
Sonbahar & Kış Dönemi

1.Gün

İSTANBUL-BAHREYN-BANGKOK (CUMARTESİ)

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde Saat 1130’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Gulf Havayollarının GF 44 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 14:50’de Bahreyn’e hareket ediyoruz. 19:00’da varışımızın ardından 22:20’de GF 152 Sefer sayılı uçuşumuz ile Bangkok’a hareket ediyoruz.

2.Gün

BANGKOK  -PHUKET  (PAZAR)

 

Yerel saat ile 09:30’da Bangkok’a varış. Ardından yerel havayolları ile 12:50’de  ile Phuket’e hareket ediyoruz. 14:10’da Phuket’e varışımızın ardından Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Otelimize transfer.  Geceleme Otelimizde.

3.Gün

PHUKET  (PAZARTESİ)

Kahvaltımızın ardından dileyen Misafirlerimiz ile Phuket Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel rehberimiz ile gerçekleşecek turumuzda Phuket’in tüm doğal güzelliğini ve kültürünü keşfediyoruz. Otelimizden misafirlerimizin alınmasının ardından devasa büyük Buda Heykeli ve Wat Chalong tapınağı gibi en gözde turistik yerleri ziyaret ile başlıyoruz. Ardından Phuket Old Town, Tiger Park ve Kaju Fıstığı Fabrikası görülecek yerler arasında. Eşsiz Phuket Manzarasına sahip noktalarında fotoğraf molalarımızın ardından otelimizde dönüş yapıyoruz. Geceleme Otelimizde.

Phuket Şehir Turu : Kişi Başı 30 EUR

4.Gün

PHUKET  (SALI)

Kahvaltımızın ardından dileyen Misafirlerimiz İle yerel rehber eşliğinde Racha Adasi + Promthep Cape Catamaran Yacht Turumuza katılıyoruz. (Honeymoon Tour). Öncelikle Coral Adasında sahil molası veriliyor. Ardından Racha Adasına hareket ediyoruz. Teknede öğle yemeğimizi alıyoruz. Racha Adası sadece bembeyaz plajları ile değil deniz altı yaşamı ile de çok zengindir. Bol Bol su altı resimler çekebileceğiniz, mercanları görebileceğiniz, rengarenk balıklarla yüzebileceğiniz nadir yerlerdendir. Varışımızın ardından şnorkel, yüzme molaları ile harika bir vakit geçiriyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Promthep cape günbatımı burnunda günbatımını izleyip limana dönüyoruz. Ardından ise otelimize transfer. Geceleme otelimizde. (Sabah 07:00- Akşam 19:00)

Öğle Yemekli Racha Adasi + Promthep Cape Catamaran Yacht Turu (Honeymoon Tour) : Kişi Başı 50 EUR

5.Gün

PHUKET  (ÇARŞAMBA)

Kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile extra olarak gerçekleşecek Öğle Yemekli Phi Phi Adası turumuz için otelden hareket. Sürat teknelerimizle Phuket'in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Dona hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprionun The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bayde denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Leye uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş.  Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli) : Kişi Başı 70 EUR

6.Gün

PHUKET (PERŞEMBE)

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adasi. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adasi olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek).

James Bond Ada Turu : Kişi Başı 70 EUR

7.Gün

BANGKOK -PHUKET-BAHREYN  (CUMA)

Sabah Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirttiği saatte Havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj ve Bilet işlemlerimizin ardından 13:10’da Yerel Havayolları ile Bangkok’a uçuşumuz gerçekleşiyor.14:30’da Bangkok’a varışımızın ardından 17:30’da GULF Havayollarının GF 153 Sefer sayılın uçuşu ile 17:30’da Bahreyn’e hareket ediyoruz. 20:45 Bahreyn’e varışımız.

8.Gün

BAHREYN -İSTANBUL (CUMARTESİ)

GF 45 sefer sayılı uçuşumuz ile 01:40’ta İstanbul Yeni Havalimanına hareket ediyoruz ve yerel saat 06:00’da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu..

Dahil Olan Hizmetler :

 • Gulf Havayolları ile İstanbul -Bahreyn -Phuket-Singapur-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Yerel Havayolları ile Bangkok -Phuket-Bangkok iç hat uçak biletleri
 • Uçak içi ücretsiz ikramlar
 • Havalimanı vergisi
 • Havalimanı Otel Havalimanı Transferler
 • Tercih edilecek Otellerde Oda Kahvaltı 5 Gece Konaklamalar
 • Türkçe Rehberlik hizmeti

 

 

 

 

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
 • Seyahat sağlık ve Covid-19 sigortası 50 EUR
 • Kişisel harcamalar
 • Extra Turlar
Call Center