Phuket Turu Gulf Air ile Süper Promosyon – 13 Ekim Hareket 6 Gece Phuket - İstanbul

Gulf Air ile
Süper Promosyon
13 Ekim Hareket

Phuket Turu
6 Gece Phuket Konaklama

1.Gün

İSTANBUL-BAHREYN-BANGKOK (PERŞEMBE)

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Gulf Air kontuarı önünde Saat 12:00’de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Gulf Air G44 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 14:50’de Bahreyn’e hareket ediyoruz. Yerel saat 19:00’da Bahreyn’e varış. Ardından Gulf Air GF152 Sefer sayılı uçuşu ile 22:20’de Bangkok’a hareket ediyoruz.

2.Gün

BANGKOK -PHUKET   (CUMA)

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 09:30’da Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış. İç Hatlar Terminaline geçerek Yerel Havayolları ile Phuket Uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Phuket havalimanına varışımızın ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz Phuket Şehir Turuna katılabilirler.

Yerel rehberimiz ile gerçekleşecek turumuzda Phuket’in tüm doğal güzelliğini ve kültürünü keşfediyoruz. Otelimizden misafirlerimizin alınmasının ardından devasa büyük Buda Heykeli ve Wat Chalong tapınağı gibi en gözde turistik yerleri ziyaret ile başlıyoruz. Ardından Phuket Old Town, Tiger Park ve Kaju Fıstığı Fabrikası görülecek yerler arasında. Eşsiz Phuket Manzarasına sahip noktalarında fotoğraf molalarımızın ardından otelimizde dönüş yapıyoruz. Geceleme Otelimizde.

Phuket Şehir Turu :  Kişi Başı 30 EUR

3.Gün

PHUKET(CUMARTESİ)

Kahvaltımızın ardından dileyen Misafirlerimiz İle yerel rehber eşliğinde Racha Adasi + Promthep Cape Catamaran Yacht Turumuza katılıyoruz. (Honeymoon Tour). Öncelikle Coral Adasında sahil molası veriliyor. Ardından Racha Adasına hareket ediyoruz. Teknede öğle yemeğimizi alıyoruz. Racha Adası sadece bembeyaz plajları ile değil deniz altı yaşamı ile de çok zengindir. Bol Bol su altı resimler çekebileceğiniz, mercanları görebileceğiniz, rengarenk balıklarla yüzebileceğiniz nadir yerlerdendir. Varışımızın ardından şnorkel, yüzme molaları ile harika bir vakit geçiriyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Promthep cape günbatımı burnunda günbatımını izleyip limana dönüyoruz. Ardından ise otelimize transfer. Geceleme otelimizde. (Sabah 07:00- Akşam 19:00)

Öğle Yemekli Racha Adasi + Promthep Cape Catamaran Yacht Turu (Honeymoon Tour) : Kişi Başı 50 EUR

4.Gün

PHUKET (PAZAR)

Kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile extra olarak gerçekleşecek Öğle Yemekli Phi Phi Adası turumuz için otelden hareket. Sürat teknelerimizle Phuket'in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Dona hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprionun The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bayde denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Leye uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş.  Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli) : Kişi Başı 70 EUR

5.Gün

PHUKET(PAZARTESİ)

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adasi. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adasi olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek).

James Bond Ada Turu : Kişi Başı 70 EUR

6.Gün

PHUKET (SALI)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

7.Gün

PHUKET (ÇARŞAMBA)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

8.Gün

PHUKET -BANGKOK -BAHREYN-İSTANBUL (PRŞEMBE -CUMA)

Sabah rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve Bagaj işlerimizin ardından ,yerel havayolları ile Bangkok’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Bangkok’a varışımızın ardından Dış hatlar gidiş Terminaline geçiş ve check in be bagaj işlemlerimizin sonrasında Gulf Air GF153 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 17:30’da Bahreyn’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 20:45’te Bahreyn’e varış. Sonrasında 01:40 Gulf Air GF45 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 06:00’da İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu

Dahil Olan Hizmetler :

 • Gulf Air ile İstanbul - Bahreyn-Bangkok-Bahreyn-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve Uçak içi ücretsiz ikramlar
 • Bangkok -Phuket-Bangkok İç Hat Gidiş dönüş Uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Havalimanı Otel Havalimanı Transferler
 • Phuket Belirtilen Otellerde Oda Kahvaltı Konaklamalar
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
 • Seyahat sağlık ve Covid-19 sigortası 50 EUR
 • Kişisel harcamalar
 • Extra Turlar

Tayland’a Giriş Prosedürleri Hakkında

 • Tayland’a Seyahat edecek Misafirlerin Çift aşılarını yaptırmış ve 2. Üzerinden 14 Gün geçmiş Olması Gerekmektedir. (Sinovac ya da BioNTech)
 • Çift Aşısı Olmayan Misafirlerin turdan 72 Saat öncesi PCR Test sonucu ibraz etmelidir
Call Center