Paris Turu Yılbaşı Özel Türk Havayolları ile (CDG-CDG) Paris - İstanbul

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

3* Oteller (Şehir Dışı)
Yetişkin FiyatlarıÇocuk Fiyatları
Tek Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:729 EURİki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:569 EURÜç Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:569 EUR
0 - 2 Yaş:0 EUR2 - 12 Yaş:0 EUR12 - Yaş:0 EUR
* 0 - 12 yaş çocuk fiyatları yataksızdır.

Paris Turu
Yılbaşı Özel

1.Gün

İSTANBUL - PARİS

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1821 sefer sayılı uçuşu ile 08.15’de Paris’e hareket. Yerel saat ile 09.55’de varışımızın ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Gerçekleşecek transferimizin ardından, panoramik Paris şehir turu ile programımız başlıyor. Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Romantik Paris Gece’’ (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eiffel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2.Gün

PARİS                 *** MUTLU YILLAR***

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Paris İkonları ve Seine Nehri’’ (50 Euro) turumuza katılabilirler.  Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız,. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisine çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvre Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine füniküler ile çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman.

3.Gün

PARİS

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Paris Güzelleri’’ (45 Euro)  turuna katılabilirler. Paris Güzelleri turumuzda; Lüksemburg bahçesinde fotoğraflar çekmek, Pantheon ve Notre Dame Kilisesi gibi anıt binaları yakından görmek ve Saint Germain ve Sorbonne bölgesinde yürüyüş yapmak üzere Paris turumuza çıkıyoruz. Turumuzun devamında Paris operası bölgesinde alışveriş için serbest zaman kullanıyor ve ardından otelimize dönüyoruz.

4.Gün

PARİS - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın TK1828 sefer sayılı uçuşu 18.40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00.10’da İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)-Paris (CDG) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti  
Havalimanı vergileri
3*otellerde otellerde 3 gece oda & kahvaltı konaklama
Alan-otel-alan transferleri
Panoramik Paris şehir turu
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Otel vergileri
Turist şehir vergileri
TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Vize ücreti, servis bedeli 
Seyahat sağlık sigortası (Covid-19 Kapsamlı),
Öğle ve akşam yemekleri
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL)
Şoför tipleri 5 Euro/ kişibaşı (isteğe bağlı)

 

Call Center