Paris Turu Pegasus Havayolları İle 3 Gece (ORY-ORY) ORY - SAW

Pegasus Hy ile

Paris Turu

1.Gün

İSTANBUL - PARİS

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Paris’e gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Gerçekleşecek transferimizin ardından, panoramik Paris şehir turu ile programımız başlıyor. Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Pe8t Palais, Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bi8minde otelinize transferve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2.Gün

PARİS

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris İkonları ve S eine N ehri (80 Euro)turumuza ka>labilirler. Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesi’ne çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne 1/3 çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin al>ndan geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Sem8’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam e?ği RessamlarTepesiadıyla bilinen Montmartre Tepesine füniküler ile çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yap>rmak ve yemek için serbest vak8niz olacak. RessamlarTepesigezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozme8k ürünlerive saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimizekstra olarak düzenlenecek olan Roman8k Paris Gece (35 Euro) turuna ka>labilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın ken8 Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eiffel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma Ersa> bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lido S how (140 Euro) turuna ka>labilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan Lido Show’u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler.Tur bitiminde otelinize transferve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.Gün

PARİS

Güne otelde alacağımız kahval> ile başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ileekstra olarak düzenlenecek Disneyland (çift park) (130 Euro), Louvre ve Versailles (150 Euro) veyaLouvre ve N otre Damme Katedrali (75 Euro) turu. Tur bi8minde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.Disneyland turumuzda; Main Street ve XIX. yy. Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Fron8erland’da, Perili Köşk’te gezin8 yap>ktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam birkaleyikuşatan Karayip Korsanları’nıziyaret edeceğiz. Dünyanın dört biryanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat kalacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş bu8ği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz. Louvre Müzesi & Versailles Sarayı turumuzda; dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-AntoineUe ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız. Louvre Müzesi & Notre Damme Katedrali turumuzda; dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında Victor Hugo’nun sefiller adli romaninda gecen Notre Dame katedraliniziyaret ediyoruz.

4.Gün

PARİS - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahval> ile günümüze başladıktan sonra uçak saa8ne bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından rehberimizin belirteceği saaUe havalimanınatransferimizigerçekleş8riyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Dahil olan hizmetler:
-

-

 

Dahil Olmayan Hizmetler:
-

-

 

Call Center