Özel Dizaynlı Lüx Sprinter ile Üsküp Turu (Max 8 Kişi Katılımlı) İstanbul - İstanbul

(MAX 8 KİŞİ KATILIMLI) 1 Gece Otel Konaklamalı Her Cuma Hareketli

Özel Dizaynlı Lüx Sprinter ile Üsküp Turu (Max 8 Kişi Katılımlı)

1.Gün

İstanbul - Tekirdağ

Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı ( Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı ) saat 21:00'de buluşma ve hareketimizi takiben saat 21:30 Harbiye ( Harbiye Askeri Müze Karşısı ) - 22:00 Merter Metro İstasyonu Yanı (İspark Otoparkı) , 22:30 Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi Önü’nden alıp Tekirdağ üzerinden İpsala'ya varış. Gümrük ve Pasaport işlemlerinin ardından Üsküp yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.Gün

Üsküp

Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’e  varışımızın ardından Panoramik Üsküp şehir turumuz başlıyor. Tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Baş çarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.dan kalma Taş Köprü, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.dan kalma St Spas Kilisesi, Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize hareket ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ve Nefes kesen manzaraları ve doğası ile kendine hayran bırakan Matka Kanyonu turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Makedon Gecesi Turuna katılabilirler. 

Extra Tur : Matka Kanyonu Kişi Başı :10 Euro

Extra Tur : Makedon Gecesi Kişi Başı :30 Euro

3.Gün
Üsküp ( Tetova(Kalkandelen) - Ohrid )

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Tekne Turu Dahil Tetova - Ohrid turuna katılabilirler. Otel önünden Balkanların İncisi Ohrid`e hareket. Yol üzerinde Tetova(Kalkandelen) ` da duruyor Alaca Camii ve İpek yolu ipek yolu üzerinde kurulmuş olan Kanuni`nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16.yüzyılda kurulan 500 yıllık Hacıbektaş Harabati Baba Tekkesi`ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz sonrası kısa süreli yolculuk ardından Ohride varış. Yürüyerek yapacağımız bu turumuz esnasında Tarihi Çınar Meydanı, Aziz Bogorodica Kameusko, Aya Sofya Kiliseleri (dışarıdan), Ohrid'li Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, müze olarak kullanılan Eski Türk Konakları, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Aziz Pant Alemon Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası Ohrid Gölünde şehri farklı bir şekilde tanıyabileceğimiz tekne turunu gerçekleştiriyoruz. Tekne turu ve serbest zamanın ardından İstanbul`a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kapıkule sınır kapısındaki Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Edirne üzerinden gece geç saatlerde İstanbul`a ulaşıyor ve bir sonraki turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Extra Tur : Tekne Turu Dahil Tetova - Ohrid Kişi Başı :45 Euro

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Özel Dizayn TV’li Lüks VIP Sprinter  ile ulaşım

Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

1 Gece  Üsküp 4*  Otellerde Konaklama

Programda Belirtilen Panaromik Şehir Turları

Otelde alınacak sabah kahvaltısı

Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri

Şehir Vergileri

Gümrük Vergileri

Programda belirtilen panoramik şehir tur

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Otelde alınan ekstralar.

Tüm kişisel harcamalar

Kavala da verilen mola da alınan kahvaltı.

Öğle ve Akşam yemekleri

Şoför ve rehber bahşişleri

MULTİ SCHENGEN VİZESİ (YEŞİL PASAPORT SAHIPLERI VİZEDEN MUAFTIRLAR).

Yurtdışı çıkış harcı 50 TL.

Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

Call Center