Miami Turu Türk Havayolları ile Her Gün Hareket 6 Gece 7 Gün Miami - İstanbul

Türk Havayolları ile
Her Gün Hareket

Miami Turu
6 Gece

1.Gün

İSTANBUL- MİAMİ

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde 23:00’te buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Türk Havayollarının TK157 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 01:45’te Miami’ye hareket Yerel saat ile 06:00’da Miami’ye varış ve özel aracımız ile otelimize transfer.

2.Gün

MİAMİ

Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Everglades Vahşi Hayat Parkı turuna katılabilirler. Bu turumuzda Miami'nin bataklık bölgesinde yaşayan Amerikan Timsahlarını yakından görme şansını yakalayacak ve vahşi hayata tanık olacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Miami'nin gece yaşamı ile ünlü sahilinde yemekli South Beach turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Everglades Vahşi Hayat Parkı Turu :  Kişi Başı 75 USD

South Beach Turu ( Akşam Yemekli) : Kişi Başı 120 USD

3.Gün

MİAMİ

Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tekne ile yıldızlar adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Yıldızlar Adası Turu: Kişi Başı 80 USD

4.Gün

MİAMİ

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Stüdyoları turuna katılabilirler. Dünya’da yalnızca 4 adet bulunan aynı zamanda eğlence parkı olma özelliği olan Universal Stüdyoları turunda, birbirinden eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Amerikan filmlerinin şekillenmesine olanak tanıyan bu parkta temalara ayrılmış bölümler ile unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Konaklama otelimizde.

Universal Stüdyoları Turu: Kişi Başı 200 USD

5.Gün

MİAMİ

Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri Key West turuna katılabilirler. ABD nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Yolda vereceğimiz molada boyları 1,5 metreye varan Tarpon Balıklarını besleyecegiz. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi , Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Aksam günbatımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola cıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrederken içkilerimizi yudumluyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.

Key West Turu: Kişi Başı 175 USD

6.Gün

MİAMİ

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü markaların mağazalarının fabrika satış fiyatlarıyla yer aldığı Sawgrass Outlet alışveriş turuna katılabilirler, yaklaşık 5 saat sürecek alışveriş turumuzun ardından, konaklama otelimizde.

Sawgrass Outlet Turu: Kişi Başı 60 USD

7.Gün

MİAMİ -İSTANBUL

Tüm gün serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transfer. Bagaj ve check in işlemlerimizin ardından saat 21:55’te Türk Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat saat 17:05’te İstanbul Yeni havalimanına varış ve turumuzun sonu .Bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.

Dahil Olan Hizmetler :

 • Türk Havayolları ile IST-MIA- IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Uçak içi ücretsiz ikramlar
 • Havalimanı vergisi
 • Havalimanı Otel Havalimanı Transferler
 • Tercih edilecek Otellerde 6 Gece Konaklamalar
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
 • Gidiş ve Dönüşte Yapılacak PCR Testleri
 • Seyahat sağlık sigortası 30 USD İsteğe Bağlı)
 • Kişisel harcamalar
 • Extra Turlar
Call Center