Miami Turu Şok Promosyon Miami - İstanbul Miami (6 gece) - 3* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklamalı

Miami Turu Şok Promosyon

1.Gün

İSTANBUL - MIAMI

İstanbul  Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 10:30’da buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 0077 sayılı seferi ile 13:35’te Miami’ye uçuş. Yerel saatle 19:05 varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman ardından konaklama otelimizde.

2.Gün

MIAMI

Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Everglades Vahşi Hayat Parkı turuna katılabilirler. Bu turumuzda Miami'nin bataklık bölgesinde yaşayan Amerikan Timsahlarını yakından görme şansını yakalayacak ve vahşi hayata tanık olacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Miami'nin gece yaşamı ile ünlü sahilinde yemekli South Beach turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

Everglades Vahşi Hayat Parkı Turu : 70 USD

3.Gün

MIAMI

Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tekne ile yıldızlar adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

Yıldızlar Adası Turu: 80 USD

4.Gün

MIAMI – ORLANDO - MIAMI

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Stüdyoları turuna katılabilirler. Dünya’da yalnızca 4 adet bulunan aynı zamanda eğlence parkı olma özelliği olan Universal Stüdyoları turunda, birbirinden eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Amerikan filmlerinin şekillenmesine olanak tanıyan bu parkta temalara ayrılmış bölümler ile unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Konaklama otelimizde.

 

Universal Stüdyoları Turu: 200 USD

5.Gün

MIAMI

Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri Key West turuna katılabilirler. ABD nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Yolda vereceğimiz molada boyları 1,5 metreye varan Tarpon Balıklarını besleyecegiz. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi , Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Aksam günbatımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola cıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrederken içkilerimizi yudumluyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.


Key West Turu: 150 USD

6.Gün

MIAMI

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü markaların mağazalarının fabrika satış fiyatlarıyla yer aldığı Sawgrass Outlet alışveriş turuna katılabilirler, yaklaşık 5 saat sürecek alışveriş turumuzun ardından, konaklama otelimizde.

 

Sawgrass Outlet Turu: 60 USD

7.Gün

MIAMI - İSTANBUL

Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşuyor ve Miami Havalimanına transfer oluyoruz. Check-in işlemlerin ardından saat 20:45 Türk Hava Yolları’nın TK0078 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat ile 15:05’te olacak. Turumuzun sonu.

Paket Fiyata Dahil Hizmetler :

 

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul– Miami  - İstanbul gidiş, dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

Havalimanı ve güvenlik vergileri

Miami (6) Gece Konaklamalar 3* Oteller

Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri

Türkçe rehberlik hizmeti

Mesleki sorumluluk sigortası

 

Paket Fiyata Dahil Olmayanlar :

 

Amerika Vizesi

Seyahat Sigortası 30Euro (65 yaş üzeri misafirlerimiz için 60 Euro)

Yurt dışı çıkış harcı (pul yada bankadan dekont) 50TL

Ekstra olarak düzenlenecek olan tüm turlar

Seyahat süresince tüm öğlen ve akşam yemekleri ile içecekler

Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleri

Call Center