Miami Orlando Turu Şok Promosyon Miami - İstanbul Miami (3) - Orlando (3) 3* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama

Miami Orlando Turu Şok Promosyon

1.Gün

ISTANBUL – MIAMI

İstanbul  Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 10:30’da buluşma ve bagaj – check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 0077 sayılı seferi ile 13:35’te Miami’ye uçuş. Yerel saatle 19:05 varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman ardından konaklama otelimizde.

2.Gün

MIAMI

Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Everglades Vahşi Hayat Parkı turuna katılabilirler. Bu turumuzda Miami'nin bataklık bölgesinde yaşayan Amerikan Timsahlarını yakından görme şansını yakalayacak ve vahşi hayata tanık olacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Miami'nin gece yaşamı ile ünlü sahilinde yemekli South Beach turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

Everglades Vahşi Hayat Parkı Turu : 70 USD

3.Gün

MIAMI

Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tekne ile yıldızlar adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

Yıldızlar Adası Turu: 80 USD

4.Gün

MIAMI - ORLANDO

Sabah otelden ayrılıyoruz ve Orlando’ya transferimiz gerçekleşiyor.Transferimiz sırasında tüm misafirlerimizin katılım gerçekleştirmesi durumunda rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Stüdyoları turuna katılabilirler. Dünya’da yalnızca 4 adet bulunan aynı zamanda eğlence parkı olma özelliği olan Universal Stüdyoları turunda, birbirinden eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Amerikan filmlerinin şekillenmesine olanak tanıyan bu parkta temalara ayrılmış bölümler ile unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Konaklama otelimizde.

 

Universal Stüdyoları Turu: 150 USD

5.Gün

ORLANDO

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenlenecek Kennedy Space Center’ı ziyaret edeceğiz. ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların, füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. İçerisinde Uzay mekiklerinin hazırlandığı özel hangarı, fırlatma rampalarının ve de Apollo programının aya seyahat etmiş olan bir roketinin fırlatma esnasındaki canlı simülasyonunu kontrol odasından izleyebileceğiniz ve 100 metre uzunluğundaki gerçek Apollo roketini ayrıntılarıyla yakında inceleme fırsatını bulabilirsiniz. Ardından özel otobüsümüz ile yaklaşık 4 saat sürecek bir yolculuk ile Orlando’ya varıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Kennedy Space Center Turu: 150 USD

6.Gün

ORLANDO

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler. Dünya’nın eğlence denilince akla gelen ilk parkında çocukluğumuzda arkadaşlık ettiğimiz çizgi kahramanlar ile eşsiz bir gün geçirme fırsatı yakalayacağız. Alışveriş, yeme-içme ve eğlence konusunda sınırsızlığa doyacağız. Dünya’nın başka hiçbir yerinde katılamayacağımız eşsiz eğlence aktiviteleri ile kendimizi ödüllendireceğiz. Konaklama otelimizde.

 

Disneyland Turu: 160 USD

7.Gün

ORLANDO – MIAMI - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transferimize kadar serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşuyor ve Miami Havalimanına transfer oluyoruz. Check-in işlemlerin ardından saat 20:45 Türk Hava Yolları’nın TK0078 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat ile 15:05’te olacak. Turumuzun sonu.

Paket Fiyata Dahil Hizmetler :

 

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul– Miami  - İstanbul gidiş, dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

Havalimanı ve güvenlik vergileri

Miami (3) Orlando (3) Gece 3* Otel Konaklamalar

Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri

Miami – Orlando – Miami Transferleri

Türkçe rehberlik hizmeti

Mesleki sorumluluk sigortası

                                                 

Paket Fiyata Dahil Olmayanlar :

 

Amerika Vizesi

Seyahat Sigortası 30Euro (65 yaş üzeri misafirlerimiz için 60 Euro)

Yurt dışı çıkış harcı (pul yada bankadan dekont) 50TL

Ekstra olarak düzenlenecek olan tüm turlar

Seyahat süresince tüm öğlen ve akşam yemekleri ile içecekler

Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleri

Call Center