Maldivler Flydubai Hava Yolları İle Flash Promosyon MLE - IST

Flydubai ile

Maldivler Turu

1. Gün İSTANBUL – DUBAİ
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşumuzdan 3 saat öncesi itibariyle gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından flydubai Hava Yolları ‘nın FZ756 sefer sayılı uçuşu ile 01:40 ‘da Dubai aktarmalı olarak Maldivler ‘e uçuyoruz. Yerel saat ile 07:10 ’da Dubai ‘ye varışımızın ardından flydubai Hava Yolları ‘nın FZ1569 sefer sayılı uçuşu ile 09:55 ‘de Maldivler ‘e uçuyoruz. Yerel saat ile 15:10 ‘da Hint Okyanusu’nda 1190 adadan oluşan, masmavi denizi, bembeyaz kumsalı ve rengârenk mercan adaları ile ünlü Maldivler ‘e varışımızın ardından otelimize transfer. Odaların alınmasının ardından deniz & kum & güneş keyfi ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Geceleme otelimizde

2., 3., 4., 5., 6., 7. Günler MALDİVLER
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkarabilir ve kişisel aktivitelere katılabilirsiniz.
Kişisel Aktivite Seçenekleri:
· Yarımgün ya da tamgün Snorkeling (Coral Garden, Reef Snorkeling, Deniz Kaplumbağası ve Vatoz Snorkeling Seçenekleri)
· Whale Shark & Dolphin Safari (Yarım gün Balina Köpekbalığı veya Yunus Balıkları izleme turu)
· Sunset Fishing (Gün batımı ve sonrasında özel tekne ile balık avı)
· Big Game Fishing (Tercihinize göre yarım gün ya da tam gün büyük balık avı)
· Sandbank Snorkeling (Özel tekne ile götürüleceğiniz ıssız adada güneşlenme ve snorkeling aktivitesi)
· Katamaran (Yarım gün ya da tam gün özel katamaran ile deniz & güneş keyfi)
· Male Adası Turu (Başkent Male’de yarım günlük yürüyüş ve alışveriş turu)

8. Gün MALDİVLER – DUBAİ
Sabah kahvaltısı, odaların boşaltılması ve otelden çıkış işlemlerinin ardından yerel transfer yetkilisinin belirteceği saatte Dubai aktarmalı olarak düzenlenecek İstanbul’a dönüş uçuşumuz için Male Havalimanı ‘na doğru yola çıkıyoruz. Pasaport kontrol, bilet ve bagaj işlemleri ardından flydubai Hava Yolları ‘nın FZ1208 sefer sayılı uçuşu ile 10:05 ‘de Dubai ‘ye uçuyoruz. Yerel saatle 13:45 ‘de Dubai Havalimanı ‘na varışımız ardından İstanbul ‘a aktarmalı uçuş süremize kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz bu serbest zaman dahilinde Dubai Şehir Turu ve Dubai Vizesi (75 Euro) hizmetimizden yararlanarak lokal rehberimiz eşliğinde Dubai’yi gezebilirler. Dubai vizesinin de dahil olduğu stop over paketimizde ilk olarak “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden birisi olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ‘ni görecek ve eşsiz güzelliği ile fotoğraflama imkânı bulacağız. Ardından insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı panoramik olarak görecek ve turumuzun tamamlanmasıyla birlikte İstanbul ‘a gerçekleşecek uçuşumuz için Dubai Havalimanı ‘na hareket edeceğiz. flydubai Hava Yolları ‘nın FZ755 sefer sayılı uçuşu ile yerel saatle 20:45 ‘de İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ 00:40 ‘da İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

Call Center