Madrid Turu Pegasus Havayolları Özel Seferi ile 4 Gece 5 Gün Madrid - İstanbul

Pegasus Havayolları Özel Seferi ile

3* ve 4* Oteller
Yetişkin FiyatlarıÇocuk Fiyatları
Tek Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:379 EURİki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:249 EURÜç Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:249 EUR
0 - 2 Yaş:0 EUR2 - 12 Yaş:0 EUR12 - Yaş:0 EUR
* 0 - 12 yaş çocuk fiyatları yataksızdır.

Madrid Turu
4 Gece 5 Gün

1.Gün

İstanbul – Zaragoza – Madrid

Sabiha Gökçen  Havalimanı dış hatlar terminalinde 12:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus  Hava Yollarının  özel uçuşu ile saat 15:30’de Zaragoza’ya  hareket. Yerel saat ile 18:00’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile Madrid kalacağımız otelimize hareket ediyoruz. Madrid otelimize vardığımızda odaların dağıtılması ve odalara yerleşme.

2.Gün

Madrid

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından özel araçlarımızla otellerimizden ekstra olarak düzenlenecek Madrid panaromik şehir turumuz için ayrılıyoruz.(Ekstra 30 €) İspanya’nın başkentinde yapılacak şehir turunda Plaza Mayor, Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı, Cervantes Anıtı, Alcala Kapısı, La Puerta del Sol, Cibeles Meydanı ve Çeşmesi,  Neptün Çeşmesi, Paseo del Prado, Retiro Parkı, Gran Via panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme Madrid otelimizde.

3.Gün

Madrid

Otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo Turuna katılabilirler. (60 Euro )  İspanya’nın eski başkenti , şimdinin ise dini merkezi olan Toledo İspanya’ya gidildiğinde görülmeden dönülmemesi gereken bir şehirdir.nBir tepenin üstüne kurulu olan şehir, etrafını çevreleyen Tajo nehri sayesinde adeta bir ada gibi görünmektedir. Unesco tarafından koruma listesinde olan Toledo tarihi dokusunu günümüze kadar çok iyi muhafaza etmiştir.  Bir çok kültürün mimari izlerini taşıyan yapıları, dar sokakları ve ünlü katedrali ile Toledo başlı başına bir cazibe merkezidir. Bu açık hava müzesi şehirde, tarihi dar sokakları, İspanya’nın en eski katedrali Toledo katedralini (dışarıdan), Endülüs camilerinden dönüştürülmüş kiliselerini, kılıç atölyelerini ve daha pek çok sayısız harikayı hep beraber göreceğiz. Toledo’dan ayrıldıktan sonra Madrid’e dönecek ve şehir merkezinde  rehberimizin belirlediği zamana kadar serbest zaman vereceğiz.  Dileyen misafirlerimiz İspanya’nın geleneksel dansını yerel flamenco gösterilerinin yapıldığı yerde   ekstra olarak izleyebilirler. (40 Euro /Bir içecek dahil.) Rengarenk kıyafetleri içerisinde ki profesyonel dansçıların yaptığı dans şovuna hayran kalacaksınız.  Geceleme Madrid otelimizde

4.Gün

Madrid

Otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük  Segovia   turumuza katılabilirler. (55 Euro) Bu turumuzda Segovia’ya özel araçlarımızla ulaştığımızda ilk göreceğimiz eser  Segovia Su Kemeri. İspanya’daki en önemli Roma eserlerinden biri olarak kabul edilen Segovia Su Kemeri şehrin simgesi konumunda. 1985 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak ilan edilen Segovia Su Kemeri en iyi şekilde korunan Roma mirasları arasında. Segovia’da görülmeye değer bir diğer tarihi yapı ise 12. yüzyıldan günümüze gelen Segovia Şatosu. (Alcazar of Segovia) Walt Disney’e de ilham kaynağı olmuş şatoyu panaromik olarak gördükten sonra, eski şehrin ana merkezi Plaza Major’a geçip burada serbest zaman veriyoruz. Burada geçireceğiniz serbest zamana doyamıyacaksınız. Turumuz sonrasında Madrid otelimize geri dönüyoruz.

5.Gün

Madrid – Zaragoza – İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve araçlarımızla Zaragoza’ya gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Zaragoza turumuza katılabilirler. (20 Euro )Bu turumuzda Zaragoza’ya arışımızla birlikte Elbo Nehri, Plaza Espanya, Pilar Köprüsü, Pilar Katedrali ve San Pablo katedrali görülecek yerler arasındadır. Katolik İspanyollar için önemli olan bu şehir siz değerli misafirlerimizin de ilgisini çekecektir. Turumuz sonrası Zaragoza  Havalimanı’na transferimizi gerçekleşiyoruz.  Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Hava  Yollarının özel uçuşu ile saat 15:30’da  İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 22:00’da varış ile beraber turumuzun sonu bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Dahil Olan Hizmetler :

 • Pegasus Hava Yolları özel uçuşu ile İstanbul- Zaragoza - İstanbul ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti
 • 3 ve 4 Yıldızlı otellerde 4 gece konaklama
 • Otelde alınan kahvaltılar
 • Lüks otobüslerle havaalanı-otel – havaalanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 30 € ödeme yapılacaktır.
 • Vize ücreti ve servis bedeli
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 150 TL,
 • Tüm kişisel harcamalar,
 • Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar,
 • Öğle ve Akşam yemekleri,
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri,
 • Özel Seyahat sağlık sigortası
Call Center