Lüks Vito ile Varna Turu 3 Gece (Max 4 Kişi Katılımlı) İstanbul - İstanbul

(MAX 4 KİŞİ KATILIMLI) 3 Gece 4* Otel Konaklamalı Akşam Yemekleri Dahil ! Casino İmkanı! Her Perşembe Hareketli

Lüks Vito ile Varna Turu 3 Gece (Max 4 Kişi Katılımlı)

1.Gün

İstanbul- Burgaz- Varna

Anadolu yakasında oturan misafirlerimiz için saat 07:00, Avrupa yakasında oturan misafirlerimizin 07:30’da kişiye özel araçlar ile adreslerinden alınmasının ardından turumuzu yapacağımız VIP minibüsümüz ile buluşma ve Kırklareli karayolu takip edilerek Dereköy sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben kısa süreli yolculuk ile Burgas’a varış. Varışımız sonrası Burgas şehir merkezini panoramik olarak görüp , şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra Nessebar Yarım Adası turuna katılabilirler.(10 Euro). Bizlere görkemli antik atmosfer sunan Nesseberda ziyaretlerimiz sonrası otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Deniz , kum ve plaj aktivitelerinden faydalanabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Extra Tur : Nessebar Turu Kişi Başı :10 Euro

Nessebar 3000 yıllık tarihi ve bozulmamış tarihi dokusu ile Bulgaristan'ın Karadeniz sahilinde gözde bir tatil beldesidir. Burgas’a bağlı olan dar bir geçit ile anakaraya bağlı romantik, kayalık bir yarım adanın üzerinde yer alan ve 1983 yılında da eşsiz bir tarihe ve kültüre sahip olması nedeniyle Dünya Kültür Mirası Anıtı olarak seçilen Nessebar antik kentini keşfediyoruz. Tarihi yarım adada bin yıldır varlığını koruyan Roma, Bizans ve ortaçağ kalıntıları ile Bulgar kiliseleri bulunur. Kent 13.yy ve 14.yy lardan kalma kiliseleri ile ünlü iken kiliselerin özellikle cephe tasarımları ile ilgi çekicidir Unesco tarafından koruma altına alınmış tarihi yarımada da Safranbolu tarzında evleri ve Bizans döneminden kalma kilise ve müzelerin yanı sıra plajları, balık restoranları ve renkli eğlence hayatı ile şirin liman şehrini keşfetme fırsatı buluyoruz. 

2.Gün

Varna

Sabah varışımızla birlikte panoramik Varna şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuzda; Varna merkez katedrali, Saat Kulesi, Tiyatro Binası, Rus Askeri Anıtı, Adliye Binası, Varna Yönetim Binası, Şehir Parkı, Özgürlük Parkı başlıca göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Panoramik şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Balçik Botanik Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Sonrasında misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Otantik Bulgar Gecesi Gezisine katılabilir. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Extra Tur : Balçik Botanik Parkı Kişi Başı :25 Euro

Bu gezimizde Romen Kraliçesi'nin yazlık evini ve botanik parkı gezme fırsatı bulacağız. Laleler, sümbüller, menekşeler, tertemiz bir ırmak, sincaplar, kaplumbağalar ve bin bir çeşit ağaç cennete gelmiş hissi yaşamanıza neden olacak.

Extra Tur : Bulgar Gecesi Turu Kişi Başı :45 Euro

Bu gezimizde Varna'da yöresel müzikler eşliğinde yerel yemekleri tadabileceğimiz Bulgar Gecesi'ne katılıyoruz.

3.Gün

Varna

Otelimizde alınacak olan sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

4.Gün

Varna- Burgaz- İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Burgaz yolunu takip ederek Dereköy sınır kapısına varıyoruz. Dereköy sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemleri ardından Türkiye sınırına geçiyoruz. İstanbul’a varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor. Bir sonraki seyahatimizde görüşmek dileği ile.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüx VIP Vito araçlar ile ulaşım

Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

3 Gece  Varna 4*  Otellerde  Konaklama

Programda Belirtilen Panaromik Şehir Turları

Otelde alınacak sabah kahvaltıları

Otelde alınacak akşam yemekleri

Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri

Şehir Vergileri

Gümrük Vergileri

Programda belirtilen panoramik şehir tur

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Otelde alınan ekstralar.

Tüm kişisel harcamalar

Öğle yemekleri

Şoför ve rehber bahşişleri

Bulgaristan Vizesi veya Schengen vizesi (YEŞİL PASAPORT SAHIPLERI VİZEDEN MUAFTIRLAR).

Yurtdışı çıkış harcı 50 TL.

Yurtdisi seyahat saglik sigortasi

Call Center