Lüks Vito ile Varna Turu 1 Gece (Max 4 Kişi Katılımlı) İstanbul - İstanbul

 (MAX 4 KİŞİ KATILIMLI) 1 Gece Otel Konaklamalı Her Cuma Hareketli

Lüks Vito ile Varna Turu 1 Gece (Max 4 Kişi Katılımlı)

1.Gün

İstanbul- Burgaz- Varna

Anadolu yakasında oturan misafirlerimiz için saat 23:00, Avrupa yakasında oturan misafirlerimizin 23:30’da kişiye özel araçlar ile adreslerinden alınmasının ardından turumuzu yapacağımız VIP minibüsümüz ile buluşuyoruz. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından Bulgaristan sınırından geçerek Malko Tarnova ve Burgaz üzerinden Varna'ya yolculuğumuz devam ediyor. (İstanbul-Varna yaklaşık 510 km) Gecemiz otobüste geçiyor. 

2.Gün

Varna

Sabah varışımızla birlikte panoramik Varna şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuzda; Varna merkez katedrali, Saat Kulesi, Tiyatro Binası, Rus Askeri Anıtı, Adliye Binası, Varna Yönetim Binası, Şehir Parkı, Özgürlük Parkı başlıca göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Panoramik şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Balçik Botanik Gezisi'ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Sonrasında misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Otantik Bulgar Gecesi Gezisine katılabilir. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

Extra Tur : Balçik Botanik Parkı Kişi Başı :25 Euro

Bu gezimizde Romen Kraliçesi'nin yazlık evini ve botanik parkı gezme fırsatı bulacağız. Laleler, sümbüller, menekşeler, tertemiz bir ırmak, sincaplar, kaplumbağalar ve bin bir çeşit ağaç cennete gelmiş hissi yaşamanıza neden olacak.

Extra Tur : Bulgar Gecesi Turu Kişi Başı :45 Euro

Bu gezimizde Varna'da yöresel müzikler eşliğinde yerel yemekleri tadabileceğimiz Bulgar Gecesi'ne katılıyoruz.

3.Gün

Varna- Burgaz- İstanbul

Kahvaltının ardından çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra Burgaz'a doğru yola çıkıyoruz. (Varna-Burgaz yaklaşık 115 km) Varışımızın ardından şehri birlikte keşfediyoruz. Misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Nessebar Gezisi'ne katılabilirler. Tur liderimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz. Dereköy sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlemleri ardından Türkiye sınırına geçiyoruz. İstanbul’a varışımızla birlikte gezimiz sona eriyor.

Extra Tur : Nessebar Turu Kişi Başı : 10 Euro

3000 yıllık tarihi ve bozulmamış tarihi dokusu ile Bulgaristan'ın Karadeniz sahilinde gözde bir tatil beldesidir. Unesco tarafından koruma altına alınmış tarihi yarımada da Safranbolu tarzında evleri ve Bizans döneminden kalma kilise ve müzelerin yanı sıra plajları, balık restoranları ve renkli eğlence hayatı ile şirin liman şehrini keşfetme fırsatı buluyoruz. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks VIP VİTO  ile ulaşım

Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

1 Gece  Varna 4*  Otellerde Konaklama

Programda Belirtilen Panaromik Şehir Turları

Otelde alınacak sabah kahvaltısı

Otelde alınacak akşam yemeği

Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri

Şehir Vergileri

Gümrük Vergileri

Programda belirtilen panoramik şehir tur

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Otelde alınan ekstralar.

Tüm kişisel harcamalar

Şöför ve rehber bahşişleri

Bulgaristan Vizesi veya Schengen vizesi (YEŞİL PASAPORT SAHIPLERI VİZEDEN MUAFTIRLAR).

Yurtdışı çıkış harcı 50 TL.

Yurtdisi seyahat saglik sigortasi

Call Center