Lüks Vip Vito ile Selanik - Kavala Turu ( Max 4 Kişi Katılımlı ) İstanbul - İstanbul

(MAX 4 KİŞİ KATILIMLI) 4* Otel Konaklamalı! Her Cuma Hareket

Lüks Vip Vito ile Selanik - Kavala Turu ( Max 4 Kişi Katılımlı )

1.Gün

İstanbul – Selanik

Anadolu yakasında oturan misafirlerimiz için saat 21:00, Avrupa yakasında oturan misafirlerimizin 21:30’da kişiye özel araçlar ile adreslerinden alınmasının ardından turumuzu yapacağımız Lüx vip aracımız ile buluşma ve

hareket. Tekirdağ üzerinden İpsala sınır kapısına varışımızı gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri tamamlanması ardından Dedeağaç , Gümülcine ve İskece üzerinden Kavala üzerinden Selanik yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.Gün

Selanik

Sabah saatlerinde Selanik’e varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız şehrin merkezinde, bulunduğu caddeye ismini vermiş Selanik'te ki en önemli kiliselerden biri olan Aya Dimitros kilisesi olacaktır. Bu güzel yapının ardından Aya Dimitros ile aynı cadde üzerinde bulunan Ulu Önder Atatürk'ün Evi (Türkiye Cumhuriyeti Selanik Başkonsolosluğu) Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Odaların dağıtılması ve yerleşme. Geceleme Selanik’te otelinizde.

3.Gün

Selanik – Kavala – Taşoz Adası - İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından Kavala`ya doğru hareket ediyoruz. Kavala panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Mehmet Ali Paşa Külliyesi, Kavala Kalesi (panaromik olarak), su kemerleri, belediye binası, liman turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Kavala şehir turumuzun ardından Taşoz Adasına hareket ediyoruz. Varış sonrasında adanın en ünlü plajlarından La Scala Beach’de  deniz, kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz. 17:00’de Plajdan hareket, yaklaşık 2 saat sürecek yolculuk ile Sınıra varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ve İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından geç vakitlerde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Wtatil organizasyonunda görüşmek dileği ile..

 Not: Taşoz adası turumuz 3 Temmuz – 3 Eylül arasında gerçekleşen turlarımızda düzenlenir. Diğer tarihlerde Taşoz adası yerine Porto Lagos, Vistonida Gölü & Agios Nikolas turu yapılacaktır.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüx VIP Vito araç ile ulaşım

Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

1 Gece Selanik 4* Otelde  Konaklama

Programda Belirtilen Panaromik Şehir Turları

Otelde alınacak sabah kahvaltıları

Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri

Şehir Vergileri

Gümrük Vergileri

Programda belirtilen panoramik şehir tur

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Otelde alınan ekstralar.

Tüm kişisel harcamalar

Öğle yemekleri

Şoför ve rehber bahşişleri

Vize Ücreti (YEŞİL PASAPORT SAHIPLERI VİZEDEN MUAFTIRLAR).

Yurtdışı çıkış harcı 50 TL.

Yurtdışı seyahat saglik sigortasi

Call Center