Kızıldeniz Sharm El Sheikh Turu 4 Gece Sharm El Sheikh - İstanbul

Pegasus Havayolları ile
4 Gece

Kızıldeniz Sharm El Sheikh Turu 

1.Gün

İSTANBUL( SAW ) - SHARM EL SHEIKH

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar terminalinde 21:30 da buluşmanın ardından Pegasus Havayollarının PC 628 sefer sayılı uçuşu ile 00:15’te Sharm El Sheikhe hareket ediyoruz 01:50 de varışımız ile bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer ve konaklama otelimizde.

2.Gün

SHARM EL SHEIKH

Saat 12:00’de Rehberinizle buluşma ve bilgilendirme toplantısı. (Buluşma saati rehberimiz tarafından önceden haber vermek koşulu ile değiştirilebilir)
Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra turlara katılabilirler. Oteldeki konaklamanız Yarım Pansiyon konseptindedir. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.Gün

SHARM EL SHEIKH

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafında extra olarak düzenlenecek turlarımıza katılabilirler.

4.Gün

SHARM EL SHEIKH

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafında extra olarak düzenlenecek turlarımıza katılabilirler

5.Gün

SHARM EL SHEIKH

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından saat 12.00’da Check out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz uçak saatine kadar serbest zaman otelimiz genel alan imkanlarından faydalanabilirsiniz... (Otelin de müsait olması durumunda ve rehberimize önceden haber vermek koşulu ile ekstra ücret ödeyerek odanızı havalimanı transfer saatine kadar tutabilirsiniz)

Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafında extra olarak düzenlenecek turlarımıza katılabilirler.

6.Gün

SHARM EL SHEIKH – İSTANBUL ( SAW )

Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ve Pegasus Havayollarının PC 629 sefer sayılı uçuşu ile 03:05’ te İstanbul’ hareket. Yerel saat ile 06:45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Pegasus Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul (SAW)/Sharm el Sheikh/İstanbul(SAW) ekonomi sınıf uçak bileti
- Havalimanı vergileri,
- Sharm el Sheikh’te seçilen otelde 4 gece farklı seçeneklerde konaklama imkanı
- Havalimanı/otel/havalimanı transferleri
- Mısır deneyimi olan Türkçe Rehberlik
- Belirtilen Otellerde alınacak 3 akşam yemeği
ÖNEMLİ NOT: Türkçe rehberlik hizmeti yeterli kişi sayısına ulaşıldığı taktirde verilmektedir. Aksi durumda hizmetleriniz İngilizce konuşan personel ile verilmektedir. Rehberlik hizmeti Sharm El Sheikh karşılamalı olarak verilmektedir.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harcı – 50 TL Bankaya yatırılır veya Havalimanında alınabilir
- Ekstra turlar
- Vize Hizmeti (Sınırda Kapı Vizesi) (45 Euro) (Tüm yaş gruplarında bulunan normal/bordo pasaport hamili misafirlerimiz için geçerlidir. Yeşil Pasaportlu misafirleri ÖDEMEZLER) ( Tur hareketinden maksimum 3 gün önce pasaportunuzun resimli sayfasını whatsapp veya mail üzerinden operasyon temsilcimize ulaştırmanızı önemle tavsiye ederiz)
- Mısır Sınır Vizesi Güvenlik Soruşturması Hizmeti (135 Euro) (Sadece 18-45 arası yaş grubunda bulunan normal pasaport hamili misafirlerimiz vize ücretine ilaveten öderler. Diğer yaş grupları, Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz ÖDEMEZLER. Bu işlem 15-21 gün arası sürebilmektedir. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamak üzere geziye vakitlice kaydolup pasaportunuzun resimli sayfasını whatsapp veya mail üzerinden operasyon temsilcimize ulaştırmanızı önemle tavsiye ederiz)
- Mısır Yerel Hizmet Bahşişleri (Kişi başı 25 Euro nakit olarak Sharm havalimanında toplanacaktır)
- Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
- Yurtdışı Seyahat Sigortası

Call Center