Kiev Turu THY ile Yılbaşı Özel (KBP-KBP) Kiev - İstanbul

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile
3 Gece 4 Gün

3* Premier Palace Rus (Şehir Merkezi)
Yetişkin FiyatlarıÇocuk Fiyatları
Tek Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:469 EURİki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:369 EURÜç Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:369 EUR
0 - 2 Yaş:0 EUR2 - 12 Yaş:0 EUR12 - Yaş:0 EUR
* 0 - 12 yaş çocuk fiyatları yataksızdır.

Kiev Turu Yılbaşı

1.Gün

İSTANBUL – KİEV (30 Aralık 2021)

İstanbul Yeni Havalimanı Dış hatlar Gidiş Terminalinde uçuştan üç saat önce hazır bulunuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK457 sefer sayılı uçuşu ile 07.40’da Kiev’e hareket. Yerel saat ile 08.30’da Kiev’e varış. Varışımıza istinaden, özel otobüsümüzle panoramik Kiev şehir turu. Kiev şehir turu sırasında; Vladimirskaya Caddesi üzerinden Merkez Opera ve Bale Binasından sonra Altın Kapı önünden geçip, Dostluk Heykeli'nin bulunduğu Dostluk Tepesi'nden hareket ve burada fotoğraf molası. Buradan Kiev'in en eski semti Padol semtinden ve Başbakanlık, Parlamento Binası ve Kiev'deki 240 yıllık silah fabrikasının önünden geçerek, Kiev'in kurucularının heykeli önünde bir fotoğraf molası daha veriyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve konaklama otelimizde.

2.Gün

KİEV            *** MUTLU YILLAR *** (31 Aralık 2021)

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Kiev Sanatsal Metrosu & Kültür ve Alışveriş turu’’ (30 Euro). Sofya Meydanı'na hareket Kiev’in 105.5 metre derinlikteki sanatsal metro durakları, Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli görülecek yerler arasında. Otobüsle Andrevski yokuşuna geçiyoruz ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan ‘’Ukrayna Müziği ve Akşam Gala Yemeği turu’’ (150 Euro) sonra otelimize transfer ve serbest zaman.  

3.Gün

KİEV (01 Ocak 2022)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman.

4.Gün

KİEV – İSTANBUL (02 Ocak 2022)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Kiev Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Hava Yolları TK460 sefer sayılı uçuşu ile 20.40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.45’de İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Kiev (KBP) / Kiev (KBP) - İstanbul (IST) ekonomi sınıfı uçak bileti

— Havalimanı vergileri

—  Programda belirtilen otelde, 3 gece oda & kahvaltı konaklama

— Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri

— Panoramik Kiev şehir turu

— Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

— Otel vergileri

— Turist şehir vergileri

— TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

 

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Seyahat sağlık sigortası (Covid-19 Kapsamlı)

— Öğle ve akşam yemekleri

— Ekstra turlar

— Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL)

— Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

— Şoför tipleri 5 Euro/ kişibaşı (isteğe bağlı)

Call Center