İskandinavya Turu Pegasus Havayolları ile 7 Gece 8 Gün - Özel Grup Kopenhag - Sabiha Gökçen

İskandinavya Turu Pegasus Havayolları ile 7 Gece 8 Gün - Özel Grup

3*4* Oteller
Yetişkin FiyatlarıÇocuk Fiyatları
Tek Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:1389 EURİki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:1049 EURÜç Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:1049 EUR
0 - 2 Yaş:0 EUR2 - 12 Yaş:0 EUR12 - Yaş:0 EUR
* 0 - 12 yaş çocuk fiyatları yataksızdır.

1.Gün İstanbul – Kopenhag

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava yolları Kontuarı önünde Saat 09:30’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları'nın Tarifeli Seferi PC1073 ile Kopenhag’a saat 12:30’da hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:50’de Kopenhag’a varacağız. Varışımızı takiben alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Kopenhag şehir merkezine hareket. Varışımızın ardından şehir turu. Turumuzda, Christianborg Kalesi, Glypthoteki Amelienborg Sarayı, Parlamento Binası, Tarihi Borsa Binası, Küçük Deniz Kızı Heykeli ve Nyhavn Tarihi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelinize transfer ve geceleme.

2.Gün Kopenhag

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Danimarka Şatoları & Riviera Turuna katılabilirler. 

Extra Tur : Danimarka Şatoları & Riviera Turu: Kişi Başı 65 Euro

Kopenhag şehrine yaklaşık 45 dakikalık mesafede bulunan Hillerod’a varıyoruz. Şehirde Danimarka rönesansının en güzel örneği olarak kabul edilen Frederiksborg Sarayı’nın etkileyici barok bahçelerini ve avlusunu geziyoruz. Kuzeyin Versailles’i olarak görülen saray ziyaretimizin ardından Helsingor’a hareket. Burada Shakespear'in Hamlet adlı eserine konu olan Danimarka krallarının kurduğu Kronborg Kalesi’nde fotoğraf molası ardından turumuzun sonu. Turumuz sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün Kopenhag - Göteburg -  Jönköping

Sabah kahvaltısının ardından ilk durağımız Göteburg ve şehir turu. Kanallarla süslü şehrin Avenue adı verilen bulvarında dolaşıyoruz. Gustav Adolf meydanını, Götaplatzen meydanındaki Poseidon heykelini, opera ve tiyatro binalarını, botanik parkını ve Ullevi stadyumunu görüyoruz. Ardından ikinci durağımız Malmö’ye hareket. İsveç’in üçüncü büyük şehri  Malmö’ye varışımızın ardından, tarihi şehir merkezinde rehberimiz eşliğinde yapılacak yürüyüş turu ve Jönköğing’e hareket. Varışımızı takiben Jönköping şehir turu. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün Jönköping - Oslo

Sabah kahvaltısı sonrası Oslo’ya hareket .Oslo’ya varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet

Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı,  Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Opera Binası ve Akershus Kalesi  ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

5.Gün  Oslo

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Flam Fyord turuna katılabilirler.Tam gün sürecek bu turumuz için sabah erken saatte otelimizden ayrılıp Flam’a hareket ediyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Extra Tur : Flam Fyord Turu: Kişi Başı 130 Euro

Güne sabah erkenden başlıyoruz ve otobüsle Aurlandsfjord'un yükselen dağlarıyla çevrili büyüleyici Flam köyüne gidiyoruz. Daha sonra Avrupa'nın en dar fiyortu olan Dünya Mirası listesindeki Naeroyfjord'a bir tekne yolculuğu yapcağız. Şelalelerin ve sarp dağ yamaçlarına tutunan küçük çiftliklerin muhteşem manzarasını seyredeceğiz. Daha sonra Oslo'ya döneceğiz.

6.Gün Oslo – Karlstad - Stockholm

Sabah kahvaltısı sonrası Stockholm’e hareket. Yol üzerinde Karlstad’da mola veriyoruz. Stockholm’e varış ve şehir turu. Stockholm; yapıları, parkları, tarihî merkezleri, yeşil alanları ve eğitim merkezleriyle oldukça ileri bir Avrupa şehridir. Euromonitor'e göre Stockholm, yıllık 1 milyonun üzerindeki turist sayısıyla İskandinavya'da en çok ziyaretçi alan şehirdir.Kentin adalara ve kanallara yayılmış olması, ona Kuzeyin

Venediği sıfatını kazandırmıştır. Şehir turunda Fjallgatan Tepesi, Gamla Stan, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı

Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunstredgarden görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Geceleme Stockholm otelimizde.

 

7.Gün  Stockholm

 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Djurgården Adası ve Vasa Gemi Müzesi Turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

Extra Tur : Djurgården Adası ve Vasa Gemi Müzesi Turu: Kişi Başı 65 Euro

Djurgården 17. yüzyıldan kalma bir savaş gemisinin sergilendiği Vasa Müzesi ile bilinen sakin bir adadır. Vasa Müzesi’ne gidiyoruz. Vasa müzesi Dünyadaki tek neredeyse tamamen bozulmamış 17. yüzyıl gemisini sergiler. 1990 yılında açılan müze, açıldığı yıldan beri İskandinavya'nın en çok ziyaret edilen müzesi ünvanını korumaktadır. Müzenin tarihi, hayatını İsveç tarihinden bildiği Vasa gemisinin batığını bulmaya adayayan Deniz arkeoloğu Anders Franzén ile başladı. 25 Ağustos 1956'da 20 yıllık bir süreçten sonra Franzén'in bulduğu gemi, 1957'den başlayarak iki yıl süren bir çalışmadan sonra karaya çıkartıldı.

 

 

8. Gün Stockholm - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası  rehberimizin belirleyeceği saatte Stockholm havaalanına transfer oluyoruz. Pegasus 

Havayolları'nın Tarifeli seferi 1282 ile saat 16:35’de İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat 21:05’de Sabiha Gökçen Havalimanı'na varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle.

Dahil Olan Hizmetler : 

 • Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(İstanbul HL)- Kopenhag /Stockholm -İstanbul(İstanbul HL)- arası uçak bileti,
 • Belirtilen kategorideki otellerde 7 gece konaklama, 
 • Sabah kahvaltıları, 
 • Alan- Otel- Alan transferleri, 
 • Stockholm, Karlstad, Oslo, Jönköping, Göteburg, Malmö, Kopenhag panoromik şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri, 

 

 

Dahil Olmayan Hizmetler : 

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                        : 150.-TL
 • Vize Ücreti İstanbul                                  : 150.-Eur
 • Vize ücreti izmir Ankara                        : 170.-Eur
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)        : 15.-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)       : 30.-Eur
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Şehir ve otel vergileri
 • Opsiyonel turlar
Call Center