Havana Trinidad Varadero Turu Türk Havayolları ile 7 Gece 8 Gün Kurban Bayramı Özel Havana - İstanbul

Türk Havayolları ile 

4* Oteller
Yetişkin FiyatlarıÇocuk Fiyatları
Tek Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:3399 USDİki Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:2999 USDÜç Kişilik Odada Kişi Başı Fiyatı:2999 USD
0 - 2 Yaş:0 USD2 - 12 Yaş:0 USD12 - Yaş:0 USD
* 0 - 12 yaş çocuk fiyatları yataksızdır.

Havana Trinidad Varadero Turu
7 Gece 8 Gün

1.Gün

İSTANBUL – HAVANA – 26 Haziran

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde 25 Haziran akşam saat 23.00’da buluşma, Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın TK 183 tarifeli seferi ile saat 02.10’da Havana’ya uçuş. 13 saat 50 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 07.45’de Havana Uluslararası Jose Marti Havalimanı’na varış ve varışımıza istinaden alanda bekleyen özel aracımız ile şehir turumuza başlıyoruz. Havana şehir turumuz sırasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesi’ni görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Konaklama Havana’daki otelimizde.

2.Gün

HAVANA – CIENFUEGOS – TRINIDAD -  27 Haziran

Sabah kahvaltımızın ardından Küba’nın en güzel şehirlerinden biri olan Cienfuegos’u keşfetmek üzere otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp yola çıkacağız. 1819 yılında Fransız yerleşimciler tarafından kurulan 2005 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınmış bu güzel şehir Cienfuegos’u geziyoruz. Tur bitimi Trinidad’a doğru hareket. Trinidad’a varışta bu tarihi, sevimli şehri gezeceğiz. Akşam saatlerinde şehrin meydanında Küba’lı müzisyenlerin ve dansçıların performanslarını izleme ve dinleme şansına sahip olacaksınız. Tur sonrası otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Konaklama Trinidad otelimizde.

3.Gün

TRINIDAD – SANTA CLARA – VARADERO - 28 Haziran

Sabah kahvaltımızın ardından Santa Clara’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden şehir turumuz gerçekleştirilecektir. Küba Devrimi esnasında en çetin savaşlara sahne olan Santa Clara turumuzda, Che Guevara’nın 37 arkadaşı ile birlikte ebedi istirahatinde bulunduğu Anıt Mezarı ve Zırhlı Tren göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Tur bitimi masmavi denizin tadını çıkarmak üzere Varadero’ya hareket ediyoruz. Varadero’ya varışımızla birlikte herşey dahil otelimize yerleşiyoruz. Otobüs yolculuğunun yorgunluğunu Dünyaca meşhur Varadero plajlarında ve denizinde atabilirsiniz. Geceleme Varadero’da otelimizde.

4.Gün

VARADERO -  29 Haziran

Sabah kahvaltımızın ardından her şey dahil konseptindeki otelimizde tüm gün deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracağız. Öğle ve akşam yemekleri otelimizde. Geceleme otelimizde. 

5.Gün

VARADERO - HAVANA - 30 Haziran

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Havana’ya dönüyoruz. Havana’ya varışımız ile birlikte otelimize giriş işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz gibi şehri keşfetmek ve alışveriş yapmak için serbest zamanımız olacak. Konaklama Havana’daki otelimizde.

6.Gün

HAVANA - 01 Temmuz

Sabah kahvaltımızın ardından Vinales & Pinar del Rio turu için otelden ayrılıyor ve UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel tütün çiftliğini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında vadinin ortasında bulunan restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Pinar del Rio’ya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Günün sonunda Vinales Vadisi’nin tamamına hakim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra Havana'ya geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olarak düzenlenecek olan yemekli Cabaret Parisien Show (100 Usd) etkinliğimize katılabilirler. Tur sonrası otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.

7.Gün

HAVANA - 02 Temmuz

Sabah kahvaltımızın ardından Efsane Havana turumuz için otelden ayrılıyoruz. Öncelikle Küba’nın Picassos’u olarak da bilinen Jose Fuster’in, yaşadığı dönem boyunca dekore ettiği resimler, seramikler ve çizimler yoluyla dekore edip açık hava sergisine dönüşen mahallesini göreceğiz. Ardından Havana’yı tepeden görebileceğimiz Küba’nın efsanevi kahramanı Che Guevara’nın evini ziyaret edeceğiz. Turumuza Havana’nın en keyifli caddelerinden birisi olan Prado caddesi ile devam edeceğiz. Batista rejimi döneminde saray olarak kullanılmış devrim sonrasında da halkın hizmetine müze olarak açılan Devrim Müzesini gezeceğiz. Küba’nın en büyük müzesi olan Devrim Müzesinde, Küba bağımsızlık savaşı ve Küba Devrimi dönemlerinden kalma silahları, tanları ve eşyaları görebileceğiz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olan; Kübalı sanatçıların canlı ritimleri ve salsa dansları eşliğinde, akşam yemeğini de alacağınız unutulmaz Küba Gecesine (100 Usd) katılabilirler. Konaklama otelimizde.

8.Gün

HAVANA – İSTANBUL  - 03 Temmuz

Sabah kahvaltımızın ardından havaalanına transfer. Türk Havayollarının TK 183 tarifeli seferi ile saat 09.10’da İstanbul’a hareket. Yeni güne uçakta gireceğiz...

9.Gün

İSTANBUL   - 04 Temmuz

Sabah 08.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonumuzda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz..

Dahil Olan Hizmetler :

 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) - Havana (HAV) parkurunda gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Havana’da 4 yıldızlı otellerde 4 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Varadero’da 4 yıldızlı otellerde 2 gece her şey dahil konaklama
 • Trinidad’da 4 yıldızlı otellerde 1 gece oda + kahvaltı konaklama
 • Havana, Santa Clara, Trinidad, Cienfuegos panoramik şehir turları
 • Efsane Havana gezisi
 • Öğle yemekli Vinales & Pinar del Rio gezisi
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Özel araçlar ile tüm transferler
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel ve turist şehir vergileri

 

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu                         : 150.-TL
 • Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar)         : 30.-Eur
 • Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası)       :  45.-Eur
 • Vize Ücreti ve Servis Bedeli                     : 60 USD
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Call Center