Dubai Turu Emirates Havayolları İle 3 Gece DUBAİ - İstanbul Havalimanı

Dubai Turu Emirates Havayolları İle 3 Gece

Dubai Turu Emirates Havayolları İle 3 Gece

1.Gün    ISTANBUL – DUBAİ

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Havayolları‘nın EK118 sefer sayılı uçuşu ile 23:20‘da Dubai‘ye uçuyoruz.

2.Gün    DUBAİ – DUBAİ İKONLARI ŞEHİR TURU – (Akşam Yemekli IşıklıDubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu)

Yerel saat ile sabah 05:05‘de Dubai Havalimanı’na varışımızın ardından özel aracımız ile düzenlenecek olan Dubai İkonları şehir turu için hareket ediyoruz“Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed ve Burj Khalifa yolu üzerinden varacağımız lokal restoranda kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında, muhteşem ikonik yapıları ile şehrin en önemli turistik cazibe merkezlerinden olan Dünyaca ünlü Zabeel Sheikh Sarayı , Burj Al Arab Oteli, Media City, JBR & Marina Walk, Yat Limanı, Blue Water adası , Dubai Eye , Palmiye adası panoramik olarak görülecek olup, Palmiye Adası The Pointe‘de verilecek serbest zaman dahilinde dileyen misafirlerimiz 240 metre yükseklikte 360 derece görüş imkanı sunan The View at the Palm camlı seyir terasında (giriş ücreti 25 Euro) eşsiz manzaranın tadını çıkartabilirler. Turumuzun son bölümünde “Dubai‘nin Venedik’i” olarak bilinen Modern Arap kültürünü gözlemleyebileceğimiz Madinat / Souk Jumeirah‘ı ziyaret edeceğiz. Souk Madinat Jumeirah’ın Kapalı Çarşı’yı andıran yerel dükkanları ve keyifli kafeleri için sunacağımız serbest zaman esnasında Burj El Arab Hotel’i farklı açılardan fotoğraflama şansına sahip olacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer, odaların alınması ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam saatlerinde arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olan Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. İki kez Guinness Rekorlar Ödülü’nü kazanan “Imagine Show”’u, lazer ve ateş ile desteklenen su gösterisini ve projeksiyon yansıtmasını izlemek için, alışveriş ve eğlence merkezi Festival City‘ye hareket ediyor ve sunulacak serbest zaman sonrası açık büfe servis edilecek ve soft içeceklerin dahil olduğu akşam yemeği eşliğinde, Dubai‘nin ışıkları altındaki güzelliğini farklı açılardan gözlemleme şansına sahip olacağımız Dhow Cruise tekne gezimizi düzenliyoruz. Ardından828 metre yüksekliği ile Dünya‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa’nın önünde bulundan ve Dünya’nın sayılı yapay göllerinden biri olan Burj gölündeki  renk oyunları , ışık ve ses gösterisi ile senkronize olan “The Dubai Fountain Show‘u izliyoruz. Alışveriş ve çevre gezisi için verilecek serbest zaman sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

 3.Gün Cuma       DUBAİ – (Dubai Fenomenleri Turu) – (Burj Khalifa At the Top) – (Akşam Yemekli Çöl Safari Turu)

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Öğleden önce arzu eden misafirlerimizle birlikte ekstra olarak Dubai Fenomenleri Turu (65 Euro) programımızı düzenliyoruz. Turumuzda ilk olarakDubai Frame ‘e hareket ediyoruz. “Gezegendeki en büyük resim çerçevesi “olarak bilinen Dubai Frame ‘in zirvesine çıkarak, en yüksek noktadan Dubai manzarasını, Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovları izleyerek, 150 metre yükseklikte camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarınızda hissedeceksiniz. Frame ziyaretimiz sonrasındaDubai Downtown’a hareket ediyoruz. Dubai Opera binası ve şık mekanların bulunduğu Boulevard caddesini görecek, instagram ve sosyal medya fenomenlerinin uğrak yeri Wing of Mexico – Burj Plaza’ da mola vereceğiz. Alışveriş ve çevre gezisi için Souk Al Bahar – Dubai Mall‘da sunulacak serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz, 828 metre yüksekliği ile Dünya’nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa‘nın 124. katına yine Dünya’nın en hızlı asansörü ile çıkacak ve seyir terasından Dubai‘nin eşsiz manzarasını 360 derece panoramik açıyla izleyebilecekleri Burj Khalifa At The Top (50 Euro) etkinliğine katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek oln Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler. Çöl safari turumuz için otelimizden 4x4 jeepler ile hareket edeceğiz. Turumuzda çölde unutulmaz anlar yaşayıp, Off-Road macerası ve fotoğraf molası sonrası Bedevi kampına varacağız. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, Barbekü açık büfe akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 4.Gün    DUBAİ – (Öğle Yemekli Abu Dhabi Kombi Turu) – (Dubai Global Village Festival ve Miracle Garden Turu)

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Öğle Yemekli Abu Dhabi Kombi Turu (85 Euro) programımıza katılabilirler.  Abu Dhabi ‘de gerçekleştireceğimiz turumuzda ilk olarak, eğlence adası olarak bilinen Yas Adası gezimizi düzenliyoruz. Formula 1 Abu Dhabi Grand Prix, Yas Marina, Yas Waterworld, Warner Bros ve Ferrari World eğlence merkezleri panoramik olarak görülecek olup, Yas Mall’da alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman verilecektir. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz Warner Bros World veya Ferrari World ziyaretleri gerçekleştirerek (giriş ücreti 80 Euro) birbirinden eğlenceli ve adrenalin dolu aktivitelere katılabilir, temalı hediyelik eşya alışverişi gerçekleştirebilirler. Serbest zaman ve sonrasında lokal restoranda alınacak öğle yemeğinin ardından, tasarımında dünya kültürlerini birleştirme amacı ile Dünya‘nın birçok farklı ülkesinden getirilen malzemelerinin kullanıldığı ve pek çok mimari akımın harmanlanmış olduğu, Osmanlı mimarisinin de etkilerinin görüldüğü, 82 farklı boyutta kubbesi olan, 17.000 metrekare avlusu ve camii içerisinde Dünya‘nın en büyük halısının bulunduğu, avizeleri pırlantalardan oluşan ve Dünya‘nın sayılı büyük camileri arasında olan Sheikh Zayed Camii görülecektir. Sheikh Zayed Camii ziyaretimiz sonrasında ise 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi‘de gerçekleştireceğimiz gezi esnasında 40 yıl öncesine kadar küçük bir balıkçı köyü olarak bilinen başkentin, bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız. Abu Dhabi gezimiz esnasında, Emirates Palace ve Etihad Towers,Saadiyat Adası, Abu Dhabi Louvre Müzesipanoramik olarak görülecek olup Hurma Pazarı ziyaret edilecektir. Tur sonrası Dubai ‘ye dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz, ekstra düzenlenecek olanDubai Global Village Festival (Küresel Köy) ve  Miracle Garden / Mucize Bahçe Turu Turu (65 Euro) programımıza katılabilirler.Turumuza ilk olarak Mucize Bahçe ziyareti ile başlıyoruz. Mucize Bahçe, 50 milyondan fazla çiçek barındıran adeta harikalar diyarıdır. Bitkilerle süslenmiş arabalardan, inanılmaz heykellere, çiçek evlere, mucize saatine ve daha birçok özel dekora ev sahipliği sağlamaktadır. Her yıl 1,5 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği, 2013 yılında Dünya’nın en büyük bahçesi özelliği, 2016 yılında ise bünyesinde barındırdığı Dünya’nın en büyük çiçek heykeli olan “Airbus A380” ile Guinness Rekorlar Kitabı ‘na giren Mucize Bahçe ziyaretimizde rengarenk kemerler, desenlerle süslenmiş çiçekten duvarlar, taklar bizleri adeta büyüleyecek. Mucize Bahçe ‘de gerçekleştireceğimiz gezi sonrasıİçinde Türk sokağının da bulunduğu, uluslararası gösterileri ve showları ile; eğlence, alışveriş ve cazibe merkezlerinden biri olan Global Village ’i ziyaret ediyoruz. Dünya’nın dört bir yanındaki 90 ülke kültürünü tek bir yerde birleştiren bu büyük turizm, eğlence, alışveriş ve festival projesinde sunulacak serbest zaman sonrası  otele transfer.

 5.Gün   DUBAİ – (Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu) – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu (35 Euro) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Petrol öncesi Dubai’nin lokal hayatını gözlemleyebileceğimiz, ilk yerleşim yeri olan Bastakiya Bölgesi’ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahallelerini, geleneksel dar sokakları, Meena Pazarını; lokal mimarisi ve çarşısı ile ünlü Al Seef‘i gezeceğiz; sunulacak serbest zaman sonrasında Baniyas/Deira bölgesinde bulunan altın, baharat, hurma ve elektronikçiler çarşılarını ziyaret ederek turumuzu tamamlayacağız. Tur sonrası havalimanına transfer.Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Emirates Havayolları‘nın EK117 sefer sayılı uçuşu ile 17:45‘de İstanbul‘a uçuyoruz. TSİ 21:55‘de İstanbul Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Avantajlı Ekstra Tur Paketi = 270 € yerine 225 €

Pakete Dahil Olan Hizmetler:

Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (açık büfe, soft içecekler dahil) – 85 Euro

Akşam Yemekli Çöl Safari Turu – 85 Euro (Açık büfe BBQ akşam yemeği ve soft içecekler dahil)

Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu – 35 Euro

Dubai Fenomenleri Turu – 65 Euro

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yas arası ücretsiz, 3-12 yas arası 195 Euro’dur.

VİZE DAHİL – Avantajlı Ekstra Tur Paketi = 355 € yerine 280 €

Pakete Dahil Olan Hizmetler:

Akşam Yemekli Işıklı Dubai Akşamları ve Dhow Cruise Tekne Turu (açık büfe, soft içecekler dahil) – 85 Euro

Akşam Yemekli Çöl Safari Turu – 85 Euro (Açık büfe BBQ akşam yemeği ve soft içecekler dahil)

Dubai Lokal Mahalleler ve Alışveriş Turu – 35 Euro

Dubai Fenomenleri Turu – 65 Euro

Dubai Vizesi – 85 Euro

Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yas arası 45 Euro, 3-12 yas arası 250 Euro ‘dur.


​​​​​​​

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Emirates Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul HL (IST) – Dubai (DXB) // Dubai (DXB) – İstanbul HL (IST) uçak bileti,

Uçak içi ikramlar,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

Havalimanı transferleri,

Tercih edilen otelde, 3 gece oda kahvaltı konaklamalar.

Dubai İkonları Şehir turu

Türkçe rehberlik hizmetleri

TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Dubai Vizesi (Seyahat tarihlerini kapsayan tek girişli vize olup, Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz vizeden muaftır)

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

İsteğe bağlı seyahat sağlık güvence paketi 

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

İsteğe bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri,

Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 2€-4€ olan konaklama vergileridir.)

Call Center