Dubai Turu Anadolu Jet – Türk Havayolları ile Şehir Turu Dahil 3 Gece Dubai - Sabiha Gökçen

Türk Havayolları - Anadolu Jet ile
3 Gece Otel Konaklama

Dubai Turu
Şehir Turu Dahil

1.Gün

İstanbul – Dubai – Çarşamba – Perşembe

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Çarşamba günü saat 20:30’da Anadolu Jet kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Anadolu Jet Hava Yollarının TK 7774 tarifeli seferi ile 23.15’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile Perşembe günü 04:20’de Sharjah Havalimanı'na varış. Bagaj işleriminizin ardından bizleri bekleyen otobüsümüz ile Dubai ikonları ve şehir turumuza başlıyoruz. Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz için Dhow Cruise Dubai tekne turu. Açık büfe eşliğinde akşam yemeği ve tekne gezisi.

Dubai Şehir Turu Fiyatlara Dahildir!

Dhow Cruise Turu Yemekli Kişi Başı 50 Eur!

2.Gün

Dubai

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirkerimiz için Madinat Jumeirah, Souk Madinat, Burj Khalifa, Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show turumuz gerçekleşecektir. (Burj Khalifa Giriş Ücreti Dahil Değildir). Bu turumuz da ilk gezimiz Madinat Jumeirah olacaktır. 400 dönüm üzerine kurulmuş bu tatil köyü; 2 km uzunluğundaki kumsal boyunca, içerisinde 5 yıldızlı hoteller, 29 adet yazlık villa, 40 restoran ve büyük bir çarşı bulundurmaktadır. Venedik şehrini çağrıştıran bu geleneksel çarşı bölgenin eski mimari özellikleri taşıdığı ve belki de hediyelik eşya konusunda çok çeşit sunduğu için hoşunuza gidecektir. İkinci durağımız Dünya’nın en büyük mimarisi olan Burj Khalifa. 828 metre uzunluğuyla dünyanın en yüksek binası unvanına sahip Burj Khalifa (Burç Halife), adını Halife bin Zayid'den almış ve 160'dan fazla kata sahiptir. Turumuzda sonra ki durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall ziyaretimiz olacak. Burada her türlü elektronik mağazası, hediyelik nispeten ekonomik eşyalar ve işlenmiş kaliteli hurma gibi yerel ürünleri satın alabilirsiniz Dubai Mall gezimiz sırasında dilediğiniz an Fountain su, ses ve ışık gösterisine katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Medinat Jumeirah, Souk Madinat, Burj Khalifa, Dubai Mall ve Fountain Show Turu Kişi Başı :40 Euro

3.Gün

Dubai

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Öğleden sonra Akşam Yemekli Çöl Safari turumuza katılabilirler. 4X4 araçlar ile uçsuz bucaksız çölde kum tepecikleri üzerinde giderken unutulmaz anlar yaşayabilir, deve, ceylan veya şahin gibi hayvanları görebilirsiniz. Tabi ki en güzel an yavaş yavaş Güneşin batışa geçip bize harika fotoğraf imkanı sunduğu zaman. Bu heyecanlı safari sonrası çölde kurulan bedevi çadırında açık büfe yerel lezzetleri tatmış olacaksınız. Yemek sırasındaki dans şovları ile de neşeli bir zaman geçireceksiniz. Turumuzun ardından geceleme otelimizde.

Akşam Yemekli Çöl Safari Turu Kişi Başı 55 Euro!

4.Gün

Dubai – İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte Dubai Miracle Garden hareket. Yaklaşık 18 dönümlük arazi içinde Mısırdan, Amerika bir ülkeye 45 milyon çiçeği bir arada barından Dünyanın en büyük bahçesinde kendinizi masal bahçesinde gibi hissedeceksiniz. Rehberimizin belirleyeceği saat ve buluşma noktasında buluşma ve havaalanına hareket. Varışımızın ardından Türk Hava Yolları – Anadolu Jet  TK7775 sefer sayılı uçuşu ile Pazartesi günü  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 05:20’de hareket. 09:20’de varışımızın ardından turumuzun sonu. Bir sonra ki organizasyonumuzda görüşmek üzere.

Miracle Garden ve Global Village Köyü turu Kişi Başı 80 Eur!

Dahil Olan Hizmetler :

 • Türk Hava Havayolları – Anadolu Jet ile İstanbul SAW – Sharjah – İstanbul SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 • Havalimanı vergileri,
 • Seçilen Otel kategorisinde 3 Gece Oda kahvaltı konaklama
 • İlk gün Dubai İkonları ve Şehir Turu
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmetleri

Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Otelde alınan ekstralar
 • Tüm kişisel harcamalar 
 • Yurtdışı çıkış harcı – 50 TL
 • Seyahat Sigortası (Covid19 Kapsamlı)
 • Gerekliyse PCR test ücreti
 • Vize Hizmet Bedeli + Seyahat Sigortası 100 Eur
 • Seyahat Sigortası
 • Tourism Dirham / Otel Vergisi  Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR)'dir.
Call Center