Dubai Turu Air Arabia İle 4 Gece 5 Gün Vize Dahil Sömestre Özel - İstanbul Yeni Hava Limanı Hareket Dubai - İstanbul

Air Arabia Havayolları ile
4 Gece 5 Gün

Dubai Turu Sömestre Özel
Vize Dahil

1.Gün

İstanbul – Sharjah – Dubai

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde SAAT 19:30’da buluşma. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Air Arabia Hava Yolları tarifeli uçuşu G9 284 ile saat 00:35’te Sharjah’a hareket.

2.Gün

Dubai

Yerel saat 05:35’te varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir  turumuz öncesinde Extra Olarak Türk Restoranın’da serbest kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltımızın ardından Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, Souk Medinat dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Arzu edenler için ekstra Dubai Eski Çarşılar – Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisine katılma imkanı sunuluyor. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur:  Dubai Eski Çarşılar – Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisi  50 Dolar Kişi Başı

Not : Dubai Mall Turu Esnasında Burj Khalifa’yı Ziyaret Etmek İsteyen Misafirlerimiz İçin Bilet Ücreti : 50 Dolar Kişi Başı

Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralar'a binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra Dubai'nin yeni yüzünün keşfine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.

Dünyanın en büyük Gökdeleni Burj Khalifa’nın gölgesinde ki Dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall’un hemen arkasında ki Dünya’nın en büyük gösteri havuzunda su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest olarak diledikleri gibi alışveriş yapabilir dünyanın en büyük AVM sinde akşam yemeklerini alabilirler. Turumuz sonrası otellerimize geri dönüyoruz.

Dünyanın En Yüksek Kulesi Olan Burj Khalifa’nın 124. & 125. Veya 148. Katlarına Çıkarak Bir İnsanın Uçaktan Sonra En Rahat Çıkabileceği En Yüksek Noktaya Çıkarak Tüm Şehri Kuşbakışı Seyretme İmkanına Sahip Olacaksınız.

3.Gün

Dubai

Sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Dubai Frame Turuna Katılabilirler. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ise ekstra olarak düzenlenen Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisine katılabilir. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur : Dubai Frame Turu 50 Dolar Kişi Başı

Dünyanın en büyük çerçevesinden Dubai’nin hem geçmiş hem de geleceğine bakıp çok etkileneceksiniz. Çerçeve zirvesine çıkışınız esnasında Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlarla izleyecek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarında hissedeceksiniz.

 

Ekstra Tur: Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisi  90 Dolar Kişi Başı (Çocuk İndirimi Yoktur)

**** Yeşil Pasaport Sahibi Misafirlerimiz İçin Çöl Safarisi Turu Ücretsizdir ****

4x4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz. 4x4 jeeplerle kum tepelerinde yapılan eğlenceli ve Birleşik Arap Emirliklerini ziyaret eden tüm misafirlerin yapmadan dönmedikleri aksiyonu bol bir gezidir. Kızıl kumlarda yapılan eğlenceli gezinin ardından çölün ortasında akşam yemeği, çay kahve ve sınırsız alkolsüz içecek servisi yapılan ve birbirinden güzel şovların yapıldığı bedevi kampında gün devam ediyor. Yemek ve gösterilerin ardından turumuz sonra eriyor ve bizi otellerimizden alan özel araçlarımızla tekrar otelimize dönüyoruz.

4.Gün

Dubai

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Abu Dhabi Gezisi (öğle yemekli)’ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam saatlerinde misafirlerimiz için ekstra olarak açık büfe akşam yemekli Dhow Cruise (tekne) Gezisi sunuluyor. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur: Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Gezisi  90 Dolar Kişi Başı

Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe öğle yemeği dahildir.

 

Ekstra Tur: Dhow Cruise Tekne Gezisi 90 Dolar Kişi Başı

Dubai’de lüx bir yemek deneyimini sonuna kadar yaşayacağınız turumuzu, Dubai’de yaşayan yerel halkın inci dalışı için kullanmış oldukları teknelerden esinlenerek yapılmış teknelerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Basra Körfezi kıyısı boyunca uzanan, her iki yanında modern mimari özelliklerle çevrili, Venedik su yollarını derinden anımsatan üç kilometrelik Dubai Marina’da yapacağımız keyifli gezimizde zengin şehir manzarası eşliğinde yaklaşık 2 saat sürecek beş yıldızlı bir akşam yemeği sizleri bekliyor olacak.

5.Gün

Dubai

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Miracle Garden & Global Village turuna katılabilir. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur: Miracle Garden & Global Village Turu 50 Dolar Kişi Başı

Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının bulundugu ve 45 milyon çiçek kullanılarak dizayn edilen Masal şehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai turumuzun ardından Dünyanın Çeşitli Ülkelerinin Pavilyonlarından Oluşan, Dubainin En Eğlenceli Mekanlarından Biri Olan Global Village Sezonluk Bir Eğlence Parkıdır. Her Yıl Kasım Ayının İlk Haftası Açılır Ve Nisan Ayının İlk Haftasında İse Kapanır. İçerisindeki Ülke Pavilyonlarında O Ülkelere Ait Yiyecek İçeceklerden Tutun Ülkelere Ait Yöresel Hediyelik Eşyaları Satın Alabileceğiniz Ve Yine Ülkeler Ait Şovları İzleyebileceğiniz Bu Park Size Dubai’nin Bir Arap Şehri Olmasının Yanında Çok Uluslu Bir Kent Olduğunu Gösterecektir.

6.Gün

Dubai – Sharjah – İstanbul

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Dubai Safari Park Gezisine katılabilir. Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu G9 287 ile saat 18:50’de uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

 

Ekstra Tur: Dubai Safari Park Gezisi 80 Dolar Kişi Başı

Dünyanın dört bir yanından 2500'den fazla hayvana ev sahipliği yapan Dubai Safari Park, uluslararası alanda en iyi on hayvanat bahçesinden biri olarak gösterilmektedir. 119 Hektar alan üzerine kurulu Safari Park 350’si Nesli Tükenme Tehlikesi altında bulunan olmak üzere 2.500’den fazla hayvana ev sahipliği yapmaktadır. Dört farklı alana ayrılan park içerisinde  Safari Village içerisinde otobüsler ile zürafalar, aslanlar ve kaplanlar ile Afrika Safari deneyimini yaşayabilir, Arabian Village’ta çöl bitkileri ve ekosistemi içerisinde Arap Antilop ve kurtlarını görebilir, Asya’dan gelen hayvanlara ayrılan Asia Village içerisinde Komodo Ejderi, Hint Fili, Afrika Village’ta ise Aslan, Beyaz Aslan ve Afrika Yaban köpeğini yakından görme fırsatı bulacaksınız. Uzun Safari Park ziyaretimizin yorgunluğunu ise park içerisinde oluşturulmuş Balıklar ve Şelaleleri görebileceğimiz yem yeşil Wadi Village’ta dinlenerek atacağız. Safari Park içerisinde geçireceğimiz keyifli vakit hafızalarınıza kazınacaktır.

EXTRA TURLAR FULL PAKET AYRI AYRI 550 USD YERINE FULL PAKET 450 USD

Full Paket : Dubai Eski Çarşılar – Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisi  (50 Dolar) + Burj Khalifa Giriş Biletleri (50 Dolar) + Dubai Frame Turu (50 Dolar) + Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisi  (90 Dolar) + Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Gezisi  (90 Dolar) + Dhow Cruise Tekne Gezisi (90 Dolar) + Miracle Garden & Global Village Turu (50 Dolar) + Dubai Safari Park Gezisi (80 Dolar)

 Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 550 Dolar yerine 450 Dolar olacaktır.

Call Center