Cote D'Azur 28 Ekim Hareket 4 Gece Marsilya - İstanbul

28 Ekim Hareketli
 

Cote D'Azur Turu

1.Gün

İstanbul - Marsilya - Nice

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları kontuarında pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir. Rehberinizle buluşma uçuşa bir saat kala uçak kapısında olacaktır. Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile Marsilya'ya hareket. Marsilya havalimanına indikten sonra Nice’e hareket. Göreceğimiz yerler arasında Promenes des Anglais Caddesi, Nice Limanı, Massena Meydanı, Cours Saleya bölgesi bulunuyor. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2.Gün

Nice - Cannes - Monaco - Monte Carlo - Nice

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Cannes, Monaco ve Monte Carlo turu için hareket. Öncelikle bölgenin en popüler merkezlerinden biri olan Cannes’a doğru yola çıkıyoruz, adı Fransa’nın en önemli festivallerinden, Cannes Sinema Festivali ile özdeşleşen bu kentte elbette ki Sinema Festival Sarayı da göreceğimiz yerler arasında. Dünyadaki lüks tüketimin önde gelen merkezlerinden olan Cannes, Akdeniz’e paralel alışveriş caddeleri, keyifli ara sokakları, kafeleriyle her mevsim gezenlere keyif veren bir şehir. Cannes turumuz sonrasında, turumuza minicik bir ülke olan Monaco Prensliği ile devam ediyoruz. Saray ve çevresini gezdikten sonra lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçeceğiz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.Gün

Nice - St. Paul De Vance - Eze - Nice

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile St.Paul de Vence ve Eze Kasabası turu için hareket.  Öncelikle Fransa’nın en tanınmış ‘’kartal yuvası” köylerinden biri olan St.Paul de Vence köyüne doğru yola çıkıyoruz. Picasso, Renoir, Yves Montand, Simone Signoret gibi sanatçıların en sevdiği yerlerin başında gelen bu köy günümüzde sanat galerileri ile gezenleri hayli şaşırtıyor, hala ayakta olan surlarının içerisine girer girmez, 17. Yüzyılı hissettiriyor. Turumuz sonrasında Nice istikametinde, Monaco’ya gelmeden, Cote d’Azur’un en güzel bölümü olarak kabul edilen Fransız Rivierası’nın muhteşem doğa manzaraları ile süslü Eze kasabasını otobüs yolculuğu sırasında mola vererek panoramik fotoğraflama imkanı bulacağız. Tur sonrası Nice’e hareket. Ardından alışveriş için serbest zaman. Tur sonrası Nice otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.Gün

Nice - St.Tropez - Marsilya

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Marsilya’ya hareket. Marsilya istikametinde Cote d’Azur bölgesinin, ünlü ve varlıklı yaz misafirleriyle tanınan St. Tropez şehrini geziyoruz. Tur bitiminde Marsilya’ya hareket. Panoramik şehir turumuz esnasında Eski Liman bölgesi, Avrupa ve Akdeniz Medeniyetleri Müzesi (MUCEM), Marsilya Katedrali, Notre Dame de la Garde Bazilikası olacak. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.Gün

Marsilya - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Dahil Olan Hizmetler :

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)-Marsilya (MRS) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti  
Havalimanı vergileri
3* otellerde 4 gece oda & kahvaltı konaklama
Alan-otel-alan transferleri 
Özel otobüslerimiz ve tarifeli tren seferi ile tüm şehir transferleri
Panoramik Marsilya ve Nice şehir turları
Cannes, Monaco ve Monte Carlo & St.Paul de Vence, Eze Kasabası & St. Tropez turları
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Otel vergileri
Turist şehir vergileri
TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler :

İç hat bağlantı bileti
Vize ücreti, servis bedeli 
Seyahat sağlık sigortası (Covid-19 kapsamlı)
Öğle ve akşam yemekleri,
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL)
Müze ve ören yerleri girişleri,
Şoför tipleri 5 Euro / kişi başı (isteğe bağlı).

 

Call Center