Benelux Paris Turu Türk Hava Yolları İle Lüksemburg - İstanbul

Benelux Paris Turu Türk Hava Yolları İle

1. Gün | İstanbul, Köln, Luksemburg

Gezimizin ilk günü uçuş saatinden üç saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Tur Lideriniz ile buluşarak başlıyor. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varışımız itibari ile özel otobüsümüzle Luksemburg’a yolculuk başlıyor. Luksemburg’ta yapılacak panoramik şehir gezisinde Petrus Vadisi, eski şehir merkezi ve dar sokakları, şehir katedrali, Dükler Sarayı, Charlotte Heykeli görülecek yerler arasında. Şehir turunun ardından Remich Kasabası'na gidiyor, burada Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden Remich'i görüyoruz. Buradan bir dakikada 3 ülkeyi katedeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktaya geliyoruz. Moselle Nehri boyunca eşsiz manzaralar ve Schengen Anıtı önünde fotoğraf molası sizleri bekliyor. Gezinin ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün | Luksemburg, Paris

Kahvaltının ardından Paris’e doğru hareket ediyoruz. Paris'e varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı görülecek yerler arasında. Gün batımından sonra otelimizde konaklıyoruz.

 

3. Gün | Paris

Kahvaltının ardından misafirlerimizekstraolarak düzenlenecekParis Şaheserleri Gezisi'ne katılabilirler. Gezimizin ardından otelimize transfer. Akşam misafirlerimizekstraolarak düzenlenecekLido Kabare Show Gecesi’ne katılabilirler. Gecenin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Paris Şaheserleri Gezisi (Eyfel Kulesi, Seine Nehri Tekne Gezisi, Montmartre, Benlüx, Sacre Coeur) | Yetişkin: 100 Euro | Çocuk (2-12 yaş): 50 Euro

Tam günlük turumuzda ilk durağımız 2.katına çıkıp şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesi. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası,Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, saat ve hediyelik eşyaları alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasında yapacağımız alışveriş molası ardından gezimiz sona eriyor.

Lido Kabare ShowYetişkin: 150 Euro | Çocuk: 75 Euro (7-12 yaş) | 0-2 Yaş Ücretsiz

Akşam yapılacak olan bu gezimizde dünyanın en meşhur caddesi olan Champs-Elysées'ye gidiyoruz. Fransızların ayrıcalıklı bir yer olarak nitelendirdikleri dünya çapında isim yapmış bir Kabare olan Lido Şov'u seyredeceğiz. İnanılmaz görsel efektler, hızla değişen sahneler, akrobasi ve sihirbazlık gösterileri, canlı müzik ve özenle seçilmiş sanatçılar sizlere unutulmaz bir akşam yaşatacaklar.

4. Gün | Paris

Kahvaltının ardından misafirlerimizekstraolarak düzenlenecekDisneyland Gezisi’ne katılabilirler. Gün sonunda otelimizdeyiz.

Disneyland Gezisi Çift Park | Yetişkin: 130 Euro | Çocuk (2-12 yaş): 120 Euro

Her yaşa hitap eden aktiviteler ile keyifli ve unutulmaz bir gün yaşama fırsatı sizi bekliyor. Masal sevenler, hız ve eğlence meraklıları, çocukluğunu tekrar yaşamak isteyen veya hala çocuk olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.

5. Gün | Paris, Brüksel

Kahvaltının ardındanekstraolarak düzenlenecek olanBruggegezimiz için yola çıkıyoruz. Kendinizi Orta Çağ'da hissedeceğiniz Brugge Kenti Belçika'nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Brugge Gezisi'nin ardından Brüksel’e doğru yol alıyoruz. Brüksel’e varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Grand Palace, Manneken Piss, Atomium ve Heysel Stadyumu keşif duraklarımız. Panoramik şehir turu sonrası otelimize yerleşiyoruz.

Brugge Gezisi50 Euro Yetişkin | 25 Euro çocuk (7-12 yaş) | 0-2 Yaş Ücretsiz

Batı Avrupa’nın 1. ve 2. dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Brugges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ’da

6. Gün | Brüksel, Amsterdam

Kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından  Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam’a varışta yapılacak şehir tanıtım gezisinde Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan Amsterdam su kanalları, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasında.Turumuzun ardından misafirlerekstraolarak düzenlenecek olanAmsterdam Kanal Turugezisine katılabilirler. Gezinin ardından otele dönüşümüz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

 7. Gün | Amsterdam

Kahvaltının ardından misafirlerimizekstraolarak düzenlenecekZaanse Schans & Giethoorn Gezisi’ne katılabilirler. Gezilerimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Zaanse Schans & Giethoorn Gezisi | Yetişkin: 75 Euro | Çocuk: 35 Euro | 0-6 Yaş Ücretsiz

Zaanse Schans; en iyi korunmuş tarihi yel değirmenleri ve evleri koleksiyonuyla bilinir. Burada vereceğimiz molanın ardından, Hollanda’nın masal köyü Giethoorn’a hareket ediyoruz. Giethoorn’da küçük adalar ve göletlerle birbirine bağlanmış içerisinde muhteşem çiftlik evleriyle adeta bir masal dünyasının içerisine giriyoruz.

8. Gün | Amsterdam,Köln, İstanbul

Gezinin son günü, kahvaltının ardından misafirlerimizekstraolarak düzenlenecekMarken & VolendamGezisi’ne katılabilirler. Sonrasında Tur Liderimizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuğumuz başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. İstanbul’a varıyoruz ve yolculuğumuz sona eriyor.

Marken&Volendam Gezisi | Yetişkin: 55 Euro | Çocuk (2-12 yaş): 30 Euro

Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
  • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Köln gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
  • 3 ve 4 yıldızlı otellerde Lüksemburg’ta 1 gece, Paris’te 3 gece, Bruksel’de 1 gece, Amsterdam’da 2 gece olmak üzere toplam 7 gece konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
  • Panoramik Lüksemburg, Paris, Bruksel, Amsterdam şehir gezileri
  • Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
  • Türkçe tur liderlik hizmetleri
  • Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
Otel konaklama vergileri
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)

·Seyahat Sigortası (Covid-19 kapsamlı)

·Vize Ücreti

·Öğle ve akşam yemekleri

·Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

·Ekstra geziler

·Kişisel harcamalar

Call Center