Barselona - Zaragoza Turu Paskalya Dönemi Özel Zaragoza - İstanbul

Pegasus Havayolları ile
Zaragoza Gidiş - Zaragoza Dönüş

Barselona - Zaragoza Turu
Paskalya Dönemi Özel

1.Gün

İstanbul – Zaragoza – Barselona

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat 12.00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın özel sefer uçağı ile saat 15:30`da Zaragoza’ya hareket. Yaklaşık 4,5  saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 18:25'de  Zaragoza’ya varış ve varışımıza istinaden özel araçlarımızla Cerdanyola del Vallès -  Barcelona’da bulunan otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

2.Gün

Barselona

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Barselona Harikaları ekstra turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

*Barcelona Harikaları Turu (kişi başı 60 €): Barcelona, ülkenin en hareketli ve eğlenceli şehridir. Ilıman iklimi, sıcakkanlı ve misafirperver insanları, tarihi, mimarisi, binaları, müzeleri, yemekleri ve eğlencesi ile Avrupa’nın incisi denilebilir. Barselona şehir turumuzda La Sagrada Familia Kilisesi (dışarıdan), Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, Catalan Sanat Tarihi Müzesi, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanları, La Ramblas Caddesi’ni görüp, Catalan mutfağından seçme lezzetleri tadacak ve Barcelona'nın en eski yerleşim alanı Gotik Mahalle'nin ara sokaklarında tarifsiz güzelliklere tanıklık edeceğiz. Avrupa'nın en güzel şehri Barselona'nın büyüsü ile geçireceğimiz güzel gezimizi, rehberimiz eşliğinde ziyaret edeceğimiz Gaudi’nin başyapıtı Parc Güell ve 20 yy. başında dünya fuarı için yapılmış, İspanya’nın küçük bir kopyası şeklindeki Poble Español ile tamamlayacağız. (Parc Güell ve Poble Español girişleri dahil)

3.Gün

Barselona

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Girona & Figueras ve Yemekli Ortaçağ Şovu  ekstra turlarımıza katılabilirler. Akşam Geceleme otelimizde.

*Girona&Figueras Turu (kişi başı 65 €): Sabah otelimizden hareket ile tarihi Girona kentini ziyaret edeceğiz ve Hristiyanlık, Müslümanlık ve Museviliğin yüzyıllarca bir arada yaşadığı ve inanılmaz güzellikte eserler bıraktıkları bu güzel şehri gezme şansımız olacak. Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Game of Thrones dizisine de set olan Girona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahallesi göreceğimiz noktalar olacak. Ardından dünyanın en ünlü ressamlarından Salvador Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve inanılmaz güzellikteki Dali Müzesi şehirde ziyaret edeceğimiz noktalar olacak. Gezimizin sonunda otelimize döneceğiz. (Dali Müzesi Girişi dahil)

*Yemekli Ortaçağ Şovu; (kişi başı 70 €): Tarihi yüzyıllar öncesine uzanan şövalye turnuvalarını, ortaçağ yemekleri eşliğinde izleyeceğimiz muhteşem bir şov bizleri bekliyor.

4.Gün

Barselona

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Montserrat&Sitges Turu ve Flamenco Şovu ekstra turlarımıza katılabilirler. Akşam Geceleme otelimizde.

*Montserrat&Sitges Turu; (kişi başı 55 €) Güne ilk olarak testere şeklindeki Mutanya dağlarının yamaçlarına kurulu, Catalanların en kutsal mekanı, gizemli Montserrat manastırını gezerek başlayacağız. Burada muhteşem manastır yapısını gezerken, keşişlerin kendi hazırladıkları lezzetli liköreri tatma şansına da erişeceksiniz. Ardından Sitges’e gidiyoruz. Tipik bir Akdeniz kasabası ruhuna sahip bir yer burası, dağ ve deniz arasındaki mükemmel konumu ile son yılların çıkışta olan beldelerinden. Gezimize San Bartolome-Santa Tecla katedralinin sihirli merdivenlerinden başlayarak tarihi sokaklarında kendimizden geçeceğiz. 17.yy dan kalan bu katedral eski bir Romanesk ve Gotik kiliselerin kalıntıları üzerinde yükselmiştir. Bu muhteşem katedrali hayranlıkla izledikten sonra sıradaki yolculuğumuz tarihi Sitges sokakları, orta çağdan kalan kent merkezinin içerisinde Modernizm’in nadide örneklerinden olan Maricel Sarayı ve müzesi koleksiyon severler için adeta bir cennet niteliğinde. Hemen karşısında duracağımız yer ise Cau Ferrat Müzesi, Katalunya bölgesindeki modernist hareketin liderlerinden biri olan Santiago Rusiñol’un evidir. Yapmış olduğu tablolarını burada  Sitges’de sergilemeye başlayınca beldenin bu kadar bilinir olmasında ki en büyük rolü de üstelenmiştir.Korku ve fantezi film kategorilerine sahne olan her sene binlerce insanın akın ettiği Sitges Festivalinin kutlandığı dar sokaklarda rengarenk evleri ve şirin barları gördükten sonra, plaja doğru ilerleyerek zamanımızın geri kalanını burada ki yerliler gibi günü eğlenerek geçireceğiz.

*Flamenco Şovu; (kişi başı 45 €) İspanya’ya gelip aşkın ve arzunun dansı Flamenko’yu izlemeden gitmek kabul edilemez. Bir içecek eşliğinde izleyeceğimiz muhteşem bir şov bizleri bekliyor.

5.Gün

Barselona – Zaragoza – İstanbul

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından Zaragoza’ya yola çıkıyoruz. Varışımızda Zaragoza turumuz başlıyor. Ebro Nehri, şehrin merkez katedrali olan Pilar Katedrali, La Seo Katedrali, San Pablo Kilisesi, Plaza Espana ve Pilar Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Zaragoza Havalimanı’na hareket.  Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Hava Yolları’nın özel seferi ile ile saat 19.15`de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.55`de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil olan hizmetler

 • Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Zaragoza – İstanbul (SAW) gidiş/dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • 4* belirtilen otelde  4 gece oda-  kahvaltı dâhil konaklamalar,
 • İspanya otel vergileri,
 • Otelde alınacak sabah kahvaltıları,
 • Panoramik Zaragoza şehir turu,
 • Zaragoza- Barcelona Otel - Zaragoza şehirlerarası otobüs transferleri,
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası,


Fiyata Dahil olmayan hizmetler

 • Yurt dışı çıkış harç bedeli
 • İsteğe bağlı tam kapsamlı seyahat sigortası
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
 • Gerekliyse PCR Test ücretleri
Call Center