Bali Turları Türk Hava Yolları ile Ekstra Turlar Dahil Bali - İstanbul

Türk Havayolları ile

Bali Turları
Ekstra Turlar Dahil

1.Gün

İSTANBUL - BALİ

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce (gidiş uçuş tarihinden 1 takvim günü önce) buluşuyoruz.

2.Gün

BALİ

Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Bali uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor. Endonezya ‘nın en çok ziyaret edilen, sahilleri ile meşhur adası Bali’ye varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımıza geçiyor ve otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde. 

3.Gün

BALİ

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından misafirlerimiz ile Öğle yemekli Kintamani & Batur Yanardağı turumuz için hareket ediyoruz. Tam günlük gezimizde Bali’nin etkileyici kültürünü, elişi sanatını, fotoğraflık pirinç tarlalarını, geleneksel köylerini ve olağanüstü manzarasıyla Batur Yanardağı ve gölünü yakından tanıyacağız. İlk önce Batubulan’a gidip burada kültürel Barong Dans gösterisini izliyoruz. Daha sonra tahta oyma sanatıyla tanınan Mas Köyü bizi bekliyor. Burada sanatçıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Köyü’nden sonra sırada 11. yüzyıldan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah’a uğruyoruz. Öğle yemeğimizi almak üzere sıradaki durağımız Kintamani’nin serin dağları. Önce Batur Yanardağ’ını tepesinden aşağıdaki vadinin yanındaki Batur Gölü’ne doğru inen üzerindeki siyah lav şeritleriyle izliyor ve fotoğraf çekiyoruz. Ardından güzel manzaraya sahip restoranımızda öğle yemeğimizin tadını çıkarıyoruz. Yemekten sonra dönüş yolumuz üzerinde sihirli iyileştirici gücü olduğuna inanılan Kutsal Su Kaynağına uğruyoruz. Gezimiz Bali’nin artistik kalbi Ubud Köyü ile devam ediyor. Son olarakta altın ve gümüş işçiliğiyle ünlü Celuk Köyü’ne uğrayıp otelimize dönüyoruz. Unutmadan söylemekte fayda var; bu gezi yapılmadan Bali tam anlamıyla görülmüş sayılmaz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.Gün

BALİ

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından misafirlerimiz ile Öğle Yemekli Nusa Dua Lembongan Ada Turu için hareket ediyoruz. Nusa Lembongan Endonezya’nın güneydoğusunda, Nusa Penida bölgesini oluşturan 3 adadan bir tanesidir.  Bu turumuz sırasında Bali’nin el değmemiş, en otantik doğal güzelliklerini keşfedecek, Bali’nin insan ruhunu dinlendiren huzur dolu ortamında unutulmaz anlar yasayacağız. 30 dakikalık otobüs yolculuğumuzun ardından surat teknemize binmek üzere limana varis. İlk durağımız şnorkel yapıp, , Endonezya’nın zengin denizaltı yaşantısını, çeşitli renklerdeki okyanus balıklarını gözlerimizle görme imkânı bulabileceğimiz deniz üstüne inşa edilmiş bir platform olacaktır. Denizaltı yaşantısını keşfettikten sonra platforma üzerinde su sporlarımız için serbest zaman. Programımıza Banana Boat, su botu ve deniz yaşamını gözlemleyebileceğimiz cam tabanlı bot dahildir. Su sporu aktivitelerimizin ardından, Nusa Lembongan bölgesinin güneydoğusunda yer alan Devil’s Tear ( Şeytanın gözyaşları) , gözlem noktası ve Dream Beach ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından deniz, kum ve güneşin tadını çıkartmak için serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.Gün

BALİ

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Misafirlerimizin bugün deniz, kum ve güneşin tadını çıkartmak ve alışveriş yapmak için serbest zamanları olacak. 

6.Gün

BALİ

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz.  Öğleden sonra misafirlerimiz ile Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı turumuz için hareket ediyoruz. Kapal Kasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus üzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları’nın görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanına geçiyoruz. Turumuzun sonunda Bali’nin muhteşem gün batımını izleme imkanı bulacaksınız. Güneşlenme için serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

7.Gün

BALİ - İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz.  Sonrasında odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Ardından havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor.

8.Gün

İSTANBUL

İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)-Bali (DPS) gidiş, Bali (DPS)-İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,

- Seçeceğiniz kategori otellerde 5 gece oda & kahvaltı konaklama,

- Programdan belirtilen turlar (Öğle yemekli Kintamani & Batur Yanardağı, Öğle Yemekli Nusa Dua Lembongan Ada Turu, Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı)

- Alan-otel-alan ve şehir içi transferleri,

- Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,

- Otel vergileri,

- Turist şehir vergileri,

- TURSAB mesleki sorumluluk sigortası.


Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- İç hat bağlantı bileti,

- Seyahat sağlık sigortası (COVİD-19 kapsamlı)

- Covid PCR testi

- Öğle ve akşam yemekleri,

- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

- Müze ve ören yerleri girişleri,

- Şoför tipleri 5 Euro / kişi başı (isteğe bağlı).

Call Center