Ankara Phuket Turu Qatar Havayolları ile Her Cumartesi 2021 Phuket - Ankara

Her Cumartesi Hareket

Qatar Havayolları Tarifeli Seferi ile
Esenboğa Havalimanı Hareket

1.Gün

ANKARA – DOHA (CUMARTESİ)

Esenboğa Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 11:00’de buluşma. Qatar Havayollarının QR314 Sefer sayılı uçuşu ile saat 13:05’de Doha’ya uçuyoruz. Yerel saat 16:50’de Qatar’ın başkenti Doha’ya Hamad Uluslararası havalimanına varış.

2.Gün

PHUKET  (PAZAR)

Yerel saat 02:55’te QR840 sefer sayılı uçuşumuz ile Phuket uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel Saat 13:30’da Phuket’e varış. Ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımıza geçiyor ve otelimize transfer oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz Dünyaca ünlü Thai masajı yaptırabilirler. Masaj bitiminde otelimize dönüş. Konaklama otelimizde.

3.Gün

PHUKET (PAZARTESİ)

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz.  Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük öğle yemekli Phi Phi Adası (70 Euro) turuna katılabilirler. Sürat teknelerimizle Phuketin yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Dona hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprionun The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bayde denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Leye uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.Gün

PHUKET (SALI)

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz.  Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Phuket Ada (30 Euro) turuna katılabilirler. Turumuz sırasında ilk durağımız Phuket’in eski yerleşim merkezi olarak bilenen, sokaklarında Portekiz mimarisine tanıklık edeceğimiz bir çok hediyelik eşya dükkanı ve cafeleri görebileceğimiz Old Phuket Town. Bir sonraki durağımız Phuket’in en büyük Budist Tapınağı olan Wat Chalong’u ziyaret ediyoruz. Wat Chalong tapınağının ardından 45 metre yüksekliğinde, Chalong tepesinde yer alan,  Phuket’in simgesi Big Buddha heykelini ziyaret ediyoruz. Turumuz sırasında son durağımız Kata / Karon seyir terası olacaktır. Phuketi kuş bakışı gözlemleyip fotoğraf çekme imkânımız olacaktır. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Phuket Fantasea (70 Euro) turuna katılabilirler. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde

5.Gün

PHUKET (ÇARŞAMBA)

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük öğle yemekli James Bond Adası (70 Euro) turuna katılabilirler. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond filmlerinden “Altın Tabancalı Adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor ve adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman veriyoruz. James Bond Adası’ndan sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek).Tur sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

6.Gün

PHUKET (PERŞEMBE)

Kahvaltının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7.Gün

PHUKET (CUMA)

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Fil Safarisi (35 Euro) turumuza katılabilirler. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Simon & Simon Cabaret (30 Euro) turuna katılabilirler. Uzakdoğunun en güzel kabare tarzı gösterilerinden biri; son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Konaklama otelimizde.

8.Gün

PHUKET (CUMARTESİ)

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman.

9.Gün

PHUKET - ANKARA (PAZAR)

Sabah Kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Qatar Havayollarının QR841 sayılı seferi ile 02:30’da Doha’ya hareket ediyoruz. Yerel saat 05:30’da Doha’ya varış. Ardından QR313 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 07:55’te Ankara’ya hareket ediyoruz. Saat 11:50’de Ankara Esenboğa Havalimanına varış. Turumuzun Sonu.

Dahil Olan Hizmetler

Qatar Havayolları İle Ankara -Doha-Phuket-Doha-Ankara Gidiş Dönüş Uçak Bileti
7 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
Alan Otel Alan Transferler
Türkçe Asistanlık Hizmeti
Yerel Rehberlik Hizmeti

Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı Çıkış Harç Pulu (50 TL)
Kaza ve Sağlık Sigortası
Extra Turlar
Öğle ve Akşam Yemekleri
PCR Test Ücretleri

Call Center