Rafting Turu

Minimum 2 pax

Dalaman çayının içerisinde bulunan eşsiz güzellikteki birçok dev kayaların etrafından akan, çam ormanları içinde yer alan muhteşem ambiyans ile sizleri unutamayacağınız bir eğlenceye davet ediyoruz.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Dalaman çayında yaptığımız Rafting aktivitesi için sabah 7.30’da özel servis araçlarımızla toplanmaya başlayan misafirler yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk sonunda Dalaman çayına varmaktadır. Tesislerimizdeki açık büfe kahvaltının ardından, profesyonel rehber ve eğitmen arkadaşlarımız eşliğinde grubumuza rafting süresi boyunca yapılması gereken talimatları ve kuralları açıklamaktadır. Burada rafting için özel olarak hazırlanmış kıyafetlerinizi teslim alacaksınız ve sonrasında araçlar ile dağın zirvesine doğru yola çıkıyoruz. Her botta 6′ veya 8 misafir ve 1 eğitmen bulunmaktadır. Rehber ve eğitmen arkadaşlarımız gün boyunca 2 turdan oluşan tur’da misafirlerimize eşlik ederler.

Toplamda 3 saat süren ortalama 7 km.’lik Rafting parkurunda 2 defa yüzme molası veriliyor ve sonra tekrar restaurantımıza geri dönüyoruz. Burada öğlen yemeği servisi yapılıyor. Aktivite sonunda sizi tekrar konakladığınız yere özel servis araçlarımız ile bırakıyoruz.

Yanınıza almayı unutmayın!: Havlu , Mayo , Deniz ayakkabısı, Ekstra t-shirt, Güneş Kremi

Benzer Etkinlikler

Marmaris Pirates Boat Trips

Marmaris Pirates Boat Trips

Marmaris Shopping Trip (Mugla Market)

Marmaris Shopping Trip (Mugla Market)

Rafting Turu

Rafting Turu

At Safari Turu

At Safari Turu

Call Center