Marmaris Tekne Turu

Minimum 2 pax

Bu turda göreceğiniz yerleri unutmanız mümkün olmayacak. Yemyeşil doğası ve masmavi denizi ile kendinizi başka bir dünyada hissedeceksiniz.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Marmaris Tekne Turu Güzergahı

Öncelikle servis araçlarımız ile otellerinizden alınıyor ve Marmaris limanındaki teknemize transferiniz gerçekleştiriliyor. Bu turda toplamda 6 koy gezilmekte. Her koyda 30 dakika yüzme molası ve Turunç kasabasında 1 saatlik mola verilmektedir. Öğle yemeği, Turunç kasabasına varmadan önceki koyda servis edilmektedir ve fiyata dahildir.

Marmaris her şey dahil tekne turu ilk olarak Balık Çiftliği koyunda başlayıp; Cennet Adası, Dilek Mağarası, Amos, Turunç Kasabası ve Yeşil Deniz olarak devam etmektedir. Turunç kasabasında verilen 1 saatlik molamızda ister sahilden denize girin isterseniz de hediyelik eşya dükkanlarından alışveriş yapabilirsiniz. Verilen yüzme molalarında deniz gözlüğünüz ile deniz altı dünyasını keşfedebilir ya da teknemizin üst katlarındaki şezlonglarımızda güneşlenebilirsiniz.

Marmaris her şey dahil tekne turu sonunda teknemiz Marmaris limanına yanaşmakta ve sizi servis araçlarımıza transfer edip otelinize bırakmaktayız. Bu eğlence dolu günü yaşamadan Marmaris’ten ayrılmamalısınız.

Benzer Etkinlikler

Dalış Turu

Dalış Turu

Marmaris Tekne Turu

Marmaris Tekne Turu

Jeep (Off-Road) Safari Turu

Jeep (Off-Road) Safari Turu

Buggy Safari Turu

Buggy Safari Turu

Call Center