Jeep (Off-Road) Safari Turu

Minimum 2 pax

Macera, aksiyon, eğlence dolu bir gün geçirmek isteyen bütün misafirlerimizi Jeep safari turuna bekliyoruz.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Başlıca ziyaret ettiğimiz noktalar; Meşhur Kızkumu plaji, Turgut şelalesi, Hisarönü köyü, arazi sürüşü ve su savaşları yapılmaktadır. Jeeplerimiz her yaş grubuna uygundur. 8 – 10 kişilik ve güvenlik önlemleri alınmış şekilde tasarlanmıştır. Bu turumuz öğlen yemekleridir.

Jeep Safari Turu Güzergahı

Gezi sabahı sizi otelinizden jeeplerimiz ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasına diğer jeeplerle buluşuyoruz. Rehberlerimiz gün hakkında size kısa bilgi veriyorlar. Diğer jeepler ile konvoy halinde orman yollarında arazi sürüşü( off-road ) yapıyoruz. Arazi sürüşü sırasında sizlere su tabancası veriyoruz, arzu ederseniz diğer jeepler ile su savaşı yapabilir ya da doğa güzelliklerini fotoğraflayabilir, manzara seyredebilirsiniz. Nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz.

Bir sonraki durağımız Turgut Şelalesi, burada 2 saat mola veriyoruz. isterseniz şelalenin buz gibi sularında yüzebilir ya da şelale etrafındaki tarihi yapıtları gezebilirsiniz. Öğle yemeğini şelale civarındaki restaurantımızda servis yapılıyor ve fiyata dahildir. İçecekler ekstra ücretlendirilir, arzu eden misafirlerimiz kendi içeceklerini yanlarında getirebilir. Yemek servisinden sonra sizleri Orhaniye Köyü ve meşhur Kızkumu sahiline götürüyoruz. Kızkumu plajını ünlü yapan özelliği ise denizi ikiye ayıran 500 metreden daha uzun bir sahil şeridi olması öyle ki her iki tarafı derin deniz olan ve 5 metre enindeki bu toprak parçasının mitolojik hikayeside var. Burada 2 saatlik yüzme ve Kızkumu plajında yürüyüş molası veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz bu mitolojik hikayeyi rehberlerimizden dinleyebilirler. Marmaris'e geri dönüş yolunda, Marmaris'in çevre köylerinden geçiyoruz. Marmaris jeep safari güzergahı sonunda ise sizi otelinize tekrar jeepler ile bırakıyoruz.

Benzer Etkinlikler

Marmaris Dalyan & Turtle Beach

Marmaris Dalyan & Turtle Beach

Ecoventure Jeep Safari and Cleopatra Island Boat Trip

Ecoventure Jeep Safari and Cleopatra Island Boat Trip

Marmaris Village tour Turgut Waterfalls and Kizkum Mermaid Sand

Marmaris Village tour Turgut Waterfalls and Kizkum Mermaid Sand

Marmaris Köy Turu

Marmaris Köy Turu

Call Center