Atv Safari Turu

Minimum 2 pax

Aksiyon, adrenalin ve heyecan hepsi bir arada, daha önce hiç yaşamadığınız eğlence dolu saatler geçireceksiniz.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Marmaris’te kişisel olarak yapılabilecek en güzel aktivitelerden birisi olan Marmaris atv safari turu ile safari turunu çok daha eğlenceli ve keyifli bir hale getiriyoruz.

Aksiyon, adrenalin ve heyecan hepsi bir arada, orman içerisinde kurulan olan özel arazimiz içerisindeki parkurlarımızda arazi araçlarımız ile daha önce hiç yaşamadığınız eğlence dolu saatler geçireceksiniz. Toplamda 3 saat süren ve bütün güvenlik önlemleri alınmış olarak başlayacak bu turda tozlu, çamurlu yollarımızda unutulmaz sürüş tecrübesi yaşatmak için sizleri bekliyoruz.

Marmaristen 15 dakika uzaklıkta olan çiftliğimize transferinizi sağlıyoruz. Öncelikle safari hakkında bilgi verildikte ve sonra turumuz başlıyor. Uzman arkadaşların eşliğinde sıralanan araçlarımız ile konvoy halinde yola çıkıyoruz. Heyecan ve adrenalin dolu parkurlarımızda unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor. Program sonunda sizi tekrar konakladığınız yere götürmek üzere servis araçlarımız sizleri bekliyor olacak.

Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi birçok etap bulunuyor. Araçlarımıza tek kişi ya da çift kişi (farklı ücretler) ile binebilirsiniz. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. Kafeteryalar, market, duş imkânı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb.

Marmaris atv safari turu toplamda 4 saat sürmektedir. Gün içerisinde 4 farklı seans saatlerimiz vardır. Katılmak istediğiniz saatte sizi otelinizden servisimiz ile alıyoruz. Bu aktivite için ehliyetiniz olmasına gerek yoktur! Her yaş çocuk katılabilir fakat 10-16 yaş arasındaki çocuklar araç sürebilmesi için aile bireylerinin izni alınması gerekmektedir.

Benzer Etkinlikler

At Safari Turu

At Safari Turu

Marmaris Shopping Trip (Mugla Market)

Marmaris Shopping Trip (Mugla Market)

Marmaris Fishing Trips

Marmaris Fishing Trips

Atv Safari Turu

Atv Safari Turu

Call Center