At Safari Turu

Minimum 2 pax

Tabiatın sunduğu bütün güzellikleri tadını çıkarırken, kuş seslerinin cıvıltısında huzur dolu saatler sizleri beklemektedir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Daha önce hiç ata bindiniz mi? Yoksa Profesyonel bir binici misiniz? Bizim için fark etmez! Marmaris at safarisi turu, Marmaris'in 17 km dışındaki özel olarak dizayn edilmiş çiftliğimizde, papatya kaplı orman yollarında trafiğe kapalı bir alanda gerçekleştiriyoruz. Tabiatın sunduğu bütün güzellikleri tadını çıkarırken, kuş seslerinin cıvıltısında huzur dolu saatler sizleri beklemektedir. Nehirlerden, Derelerden geçiyoruz ve tepelere tırmanıyoruz. Tüm turlar uzman eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilir.

NOT 1: Profesyonel sürücüler grup dışına binebilir, ancak bir Rehber ile. Organize olabilmek için bu koşul önceden belirtilmelidir.

NOT 2: 7 ila 12 yaşları arasındaki çocuklar, ebeveynleri tarafından yalnız sürüşleri için izin verilmedikçe ebeveynleriyle birlikte binmeleri gerekmektedir.

Aktiviteler her gün 4 seans olarak düzenlenmektedir. Marmaris at safari çiftliğine geldiğiniz zaman tur öncesinde uzman eğitmenlerimiz size tur ve güzergâh hakkında detaylı bilgi verecektir. Daha sonra en rahat edeceğiniz bir atı seçebilirsiniz. Herkes hazır olduğunda, tur kafile şeklinde başlamaktadır. Öncelikle sürüş deneyimi açısından yavaş olarak başlıyoruz, böylelikle herkesin atlarına alışıp daha rahat gezebilmeleri için hafif tempo ile devam ediyoruz. Ortalama 45 dakikalık ilk sürüş yapılıyorlar ve sonrasında 10 dakika ara veriyoruz. Turun ikinci yarısında, binicilerin hızlı sürüş ve normal sürüş olmak üzere 2 ayrı gruba ayrılacaktır. Hangisinde kendinizi daha rahat hissederseniz onu seçebilirsiniz. At safari sırasında Orman yolu sadece binicilerin kullanımı için açıktır, tüm güvenlik önlemleri şirketimiz tarafından alınmaktadır.

Yanınıza almayı unutmayın !: Uzun şort (Capri şort önerilir),mayo, havlu, ekstra tişört, güneş kremi

Benzer Etkinlikler

Marmaris Dalyan & Turtle Beach

Marmaris Dalyan & Turtle Beach

At Safari Turu

At Safari Turu

Jeep (Off-Road) Safari Turu

Jeep (Off-Road) Safari Turu

Marmaris Pirates Boat Trips

Marmaris Pirates Boat Trips

Call Center