Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0850 255 66 99
 
info@wtatil.com
Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Tayland

Siyam adıyla tarihe etki etmiş, Uzakdoğu Medeniyetinin en karakterli ülkesi Tayland

         Bangkok'un dünya metropollerine meydan okuyan büyüklüğü, Pattaya'nın çılgın gece yaşantısı, Phuket ve Koh Samui gibi cenneti andıran sahilleri ile Tayland Turlarımız Siz Değerli Misafirlerimize En Uygun Fiyatlar ile Sunulmaktadır. Wtatil Tayland Turu Ekonomik Fiyatlar, Erken Rezervasyon Fırsatları ve Kesin Hareket Tarihleri ile Her Hafta Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor.

 

Tayland Turlarında Neden Wtatil.com ?

* İşinde uzman, severek yapan, Tayland'ı ve otelleri görmüş seyahat danışmanları sizlere hizmet verir.

* Wtatil.com internet üzerinden hizmet veren bir tur operatörüdür. Wtatil'de işler internet üzerinden hızlıca halledilir, bu sebeple maliyetimiz rakiplerimizden daha uygundur. Bu sebeple ekonomik Uzakdoğu turlarımız, Tayland operasyon ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır.

* Rehberlerimiz bizler için önemlidir. Onlara iyi bakarız, onlardan da misafirlerimize iyi bakmasını, tek tek ilgilenmesini isteriz, bu yüzden Tayland Turlarının en iyi rehberleri Wtatil.com bünyesindedir.

* Wtatil.com'da herşey sistemlidir. Satın aldığınız Tayland turunuzun tüm detayları, turunuz hareket etmeden 48 saat önce sizlere iletilir.

* Bu arada Tayland turunuzu satın aldığınızda bizden ilk smsiniz ve mailiniz size iletilir. Ciddiyetimizi ve özenimizi daha ilk dakikada hissedersiniz.

* Tayland Turlarında kullanacağımız araçlar daha tur satışa sunulmadan önce Tayland ekibimiz tarafından belirlenir, bu yaklaşık tur hareket tarihinden 6 ay öncesidir. Bu sebeple sürpriz yaşamazsınız.

*  Tayland Turlarında kullandığımız oteller ekibimiz tarafından titizlikle seçilir, misafirlerimizden önce, en az 1 gece, ekibimizden birisi mutlaka o otelde kalmıştır.

 

Bangkok - Pattaya Turlarımız 399 Euro'dan başlayan fiyatlarla; 23 Nisan Turları, 1 Mayıs Turları, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı Turlarımız Satışa Açılmıştır.

 

 

Wtatil.com | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım