Aqualina Hotel

Ohrid - Velestovo, Ohrid 6000, Makedonya (FYROM) / Ohrid, F.Y.R.O. Macedonia
Ohrid, F.Y.R.O. Macedonia

Ohri'de nerede konaklasam diye mi düşünüyorsunuz? O halde Ohri'nin en iyi yerlerini ayağınızın dibine getiren, aileler için uygun otel Aqualina Hotel, tam size göre.

Aqualina Hotel odalarında mini bar, klima ve masa bulunuyor. Konuklar ayrıca, ücretsiz wifi sayesinde internete bağlanabilir.

Buna ek olarak, Aqualina Hotel konaklamanız süresince oturma salonu olanaklarının keyfini çıkarabilirsiniz. Aracınızla mı geliyorsunuz? Aqualina Hotel, ücretsiz otopark hizmeti sunuyor.

Ohri'ye seyahat eden gezginler, Aqualina Hotel'de konaklayarak Monument to St. Naum of Ohrid (4, 4 km) ve Catcher Of A Cross Monument (4, 4 km) gibi yakınlardaki ünlü yerleri kolayca gezebilir.

Eğer canınız nohut köftesi felafel çekiyorsa, Dr. Falafel sizin için iyi seçenekler. Yoksa, Villa&Winery Mal Sv. Kliment gibi şarap barı restoranlarına bakabilirsiniz.

Keşfe mi çıkmak istiyorsunuz? Ohri'nin ünlü tarihi yerleri arasında olan St. Jovan Kaneo ve Plaoshnik, otele yalnızca kısa bir mesafede.

Aqualina Hotel'de konaklarken, Ohri'nin sunduğu zengin deneyimlerin keyfini doyasıya çıkaracağınızı umuyoruz.

2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.
Call Center