Zepter Hotel 4*

Terazije 10, Stari Grad, 11000 Belgrad, Sırbistan / Belgrade, Serbia
Belgrade, Serbia

Belgrad'ın merkezinde yer alan Zepter Hotel, Ulusal Tiyatro'nun yanı sıra sanat galerileri ve mağazalarla çevrilidir. Tesiste WiFi erişimi ücretsizdir.

Zepter Hotel'in daireleri TV, klima ve minibarla donatılmıştır. Kahve makinesi de vardır. Özel banyolarda saç kurutma makinesi ve bornoz temin edilmektedir. İlave olanaklar arasında oturma alanının yanı sıra uydu yayınları ve izleme başına ödemeli kanallar bulunmaktadır.

Zepter Hotel'deki Smartlife Restaurant'ta alakart menünün tadını çıkarabilir veya Zepresso Aperitive Bar'da kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Ayrıca fitness merkezinde egzersiz yapabilir, sağlık barında dinlenebilir ya da saunanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Tesisin çevresini keşfetmek isterseniz ünlü Kalemeydan Kalesi ve Bohem mahallesi Skadarlija'ya sadece birkaç dakikada ulaşabilirsiniz. Belgrad Merkez İstasyonu 900 metre mesafededir. Belgrad Nikola Tesla Havaalanı 13 km uzaklıktadır.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Belgrad noktasında en beğendikleri kesim.

2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.
Call Center