MPM Hotel Guinness 4*

Yavor Str., 2770 Bansko, Bulgaria / Bansko, Bulgaria

Gondol teleferiğine 300 metreden daha az bir mesafede yer alan MPM Hotel Guinness, bünyesinde bir spa merkezi, atrium vari mimariye sahip bir restoran ve kapalı yüzme havuzu sunmaktadır. Tüm daire ve stüdyolarda ücretsiz WiFi erişimi sağlanmaktadır.

Her birim kablo kanallarını izleyebileceğiniz bir TV, oturma alanı, minibar ve duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren bir banyo ile donatılmıştır. Balkon hoş dağ manzaralarına sahiptir.

Spa olanakları arasında buhar banyosu, saunanın yanı sıra çeşitli özel vücut ve güzellik tedavi yöntemleri yer almaktadır.

Otel bünyesindeki restoranda alakart yemekler ve şaraplar sunulmaktadır. Konuklar hafif atıştırmalıklar için lobi bara uğrayabilir. Eğlence tesisleri arasında oyun odası ve bilardo masaları sayılabilir. Küçük konuklar için ayrıca günlük bir mini kulüp mevcuttur.

Resepsiyonda Bansko kayak merkezinde geçerli kayak kartları satılmaktadır. Konuklar 20 Aralık-31 Mart tarihleri arasında kayak pistlerine ücretsiz transfer hizmetinden faydalanabilirler. Tesis bünyesinde kayak kiralama dükkanı da hizmet vermektedir. MPM Hotel Guinness'de sunulan diğer hizmetler arasında ücretsiz kayak mufazası bulunmaktadır.

Bansko merkezine 5 dakikalık bir yürüyüşle ulaşılabilir. Otogar 2,5 km uzaklıktadır. Araçlarıyla gelen konuklar, MPM Hotel Guinness'in bünyesindeki özel otoparktan yararlanabilirler.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Bansko noktasında en beğendikleri kesim.

2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.
Call Center