In Hotel 4*

Blvd Arsenija Carnojevica 56, Novi Beograd, 11000 Belgrade, Serbia / Belgrade, Serbia

IN Hotel Beograd, Yeni Belgrad'ın finans ve iş bölgelerinin içinde yer alan bir iş oteli olup sunduğu modern konforlar ve dizayn ile teknolojinin benzersiz karışımı ile iş adamları için son derece uygundur.

Zagreb'e ve Novi Sad'a giden otoyolun yanında bulunan otel, Avrupa'nın en büyük spor salonu olan Arena Spor Salonu'na 5 dakikalık ve Sava Konferans Merkezi ile geniş bir parkın yer aldığı Tuna Nehri'ne 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Belgrad Fuarı, Delta City ve Balkanlar'ın en büyük alışveriş merkezi olan Usce Alışveriş Merkezi yakınlarda olup şehir merkezine arabayla 10 dakikada ulaşılabilir.

Modern odalar, ücretsiz internet bağlantısı, anti-alerjik çarşaf ve yastıkların yanı sıra diğer birçok gerekli olanakla donatılmıştır. Konuklar günlerine spor salonunda yapacakları bir egzersizle başlayabilir ve akşamları saunada gevşeyebilir ya da bir masajın keyfini çıkarabilirler.

Çarpıcı bir panoramik manzaraya sahip olan 8. kattaki çatı barda lezzetli kokteyller sunulmaktadır. IN Hotel'in iş merkezi günün 24 saati açıktır.

IN Hotel Beograd, ek bir ücret karşılığında şehir merkezinin yanı sıra otelle havalimanı arasında çift yönlü ulaşım servis hizmeti vermektedir.

2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.
Call Center